Anne - Çocuk

Anne - Çocuk

Örgü Bebek Şapkası Yapılışı Çok Kolay

Şiş örgü modelleri ile yapılmış harika bir bebek örgü modelleri. Örgüye yeni başlayanlar için süper bir örnek. Şiş ile bebek beresi yapımı detaylarını videoda...

Ponpondan Tavşan Yapımı

Çeşitli boylarda ponpon yapımı yaparak sevimli oyuncaklar, ponpondan meyveler yapabiliriz. Ponpondan hayvan yapımının tüm detaylarını videoda bulabilirsiniz.

Amigurumi Pano Yapımı

Amigurumi minik tavşanlar ve amigurumi balon yapımı ile çok şık panolar yapıyoruz. Ahşap pano üzerine yaptığımız amigurumi pano yapımının detaylarını izleyelim.

Kartondan Oyuncak Nasıl Yapılır?

Kartondan basketbol oyunu yapıyoruz. Karton kutudan neler yapılabilir güzel güzel oyuncaklar yapılabilir. Çocuklarımız eğlenceli vakit geçirmeleri için karton oyuncak yapımını izleyelim.

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Arkadaşa doğum günü hediyesi, çocuklarınıza doğum günü hediyesi olarak sizde bu tarz hediyelik fikirler hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarla güzel bir hediye nasıl olabilir görelim.

Okul Öncesi Baykuş Etkinlikleri

Okul öncesi baykuş sanat etkinliğinden güzel bir örnek. Pet bardak ve evalarla sevimli bir okul öncesi baykuş yapımı yapıyoruz. İşte gerekli malzemeler ve yapılışı.

Pipetten Labirent Yapımı

Maket labirent nasıl yapılır anlatan güzel bir video. Evde labirent yapımı yaparak çocuklarınız için eğlenceli oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. İşte tarifi.

Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı Kolay

Çocuklarınıza özel doğum günü süsleri nasıl yapılır youtube videosu hazırladık. Doğum günü süsleme örneklerini çoğunuzun yaşına göre her rakamı hazırlayıp yapabilirsiniz.

Kartondan Gece Lambası Yapımı

Gece lambası yapımı için gerekli malzemeleri çevrenizden temin ederek çocuklarınız için bu güzel gece lambası modellerini yapabilirsiniz. Basit gece lambası yapımı tüm detayları videoda.

Kokoş Bebek Tokaları ve Taçları

Bebek saç aksesuarları minik yavrularımızda çok şık duruyor. Evde kendi yapmak isteyenler için kolay ve şık bir modelin yapılışını hazırladık. Toka modelleri için kurdele,...

Öne Çıkan İçerikler