Anne - Çocuk

Anne - Çocuk

El Yapımı Taç Süsleme

El yapımı taç nasıl yapılır? Şahane bir modelin yapılışını hazırladık. Hobi marketlerden malzemeleri temin ederek sizde rahatlıkla evde yapabilirsiniz. Kurdeleden fiyonk yapımı ile muhteşem...

Bebek Mevlüt Hediyelikleri Yapımı

Evde bebek şekeri yapımı modellerinden çok güzel ve değişik bir modelin yapılışını hazırladık. Hatıra olarak sevdiklerinize verebileceğiniz el yapımı bebek hediyeleri.

Barbie Oyuncak Ayakkabı

Oyuncak bebeklerinize bu teknikle ayakkabılar yapabilirsiniz. Silikondan barbie ayakkabı yapımı çok şık oluyor. Sizde renk renk ayakkabılar yapabilirsiniz. Oyuncak ayakkabı nasıl yapılır izleyelim.

Okul Öncesi Eğitici Oyuncak Yapımı

İç sayfalarını istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz, çeşitlendirebileceğiniz bir çalışma. 4 6 yaş eğitici oyuncak yapımı olarak yapabilirsiniz. Okul öncesi eğitici oyuncaklar nelerdir bakalım.

Elsa Saç Tokası Yapımı

Elsa saçı nasıl yapılır güzel bir toka yapacağız. Elsa saçı peruk yaparak çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. Eminim el yapımı toka modellerini alınca çok mutlu olacaklardır.

Bebek Saç Bandı Yapımı Anlatımlı

Bebek saç bandı modellerinden şahane bir örnek hazırladık. Çevrenizden kolayca bulacağınız malzemelerden bandana modelleri ve yapılışı yapıyoruz. Hazırsanız tarifi videoda.

Ay Yastık Nasıl Yapılır?

Bebek odası dekorasyonunda çok kullanılan bir model. Ay dede yastık kalıbını kullanarak çok şık dekoratif yastık modelleri, kapı süsü modelleri yapabilirsiniz. Tüm ayrıntıları ile...

Frozen Kapı Süsü Yapımı

Aynı süslemeleri farklı el yapımı kapı süsü modellerinde, kapı çelengi modellerinde de kullanabilirsiniz. Çeşit çeşit kurdelelerle süper kapı süsleri, elsalı doğum günü süsleri yapabilirsiniz.

Kelebek Kanadı Kostüm Yapımı

Çocuklarımız için tülden kelebek kanadı yapımı hazırladık. Tül yerine kaçmış çorapları değerlendirmek için çorap kullanıyoruz. Aynı teknikle evde melek kanadı yapımı da yapabilirsiniz.

Tulum Süsleme Nasıl Yapılır?

Bebek tulumu tasarlamak isteyenler için rokoko nakışı modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. Hastane çıkışı süsleme nasıl yapılır modelleri için , taşlar, nakışlar kullanabilirsiniz....

Öne Çıkan İçerikler