Dekorasyon

Dekorasyon

Banyo Süsleri Modelleri

Banyo süsleme için kendin yap projeleri hazırladık. Evde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz banyo dekorasyon ürünleri.

Kendin Yap Kuş Yuvası Yapımı

Ağaç dallarını kullanarak çok güzel bir dıy kendin yap projesi yapıyoruz. Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz serçe yuvası yapımı aşamalarını videoda bulabilirsiniz.

Bahçeye Küçük Süs Havuzu

Bahçemize süs havuzu yapalım mı diyorsunuz. Süs havuzu malzemelerini temin ettikten sonra videodaki adımları takip ederek sizde bahçeniz için süs havuzu yapabilirsiniz.

Araba Lastiğinden Puf Yapımı

Araba lastiğinden sehpa yapımı, araba lastiğinden saksı yapımını göstermiştik. Şimdi geldi lastikten koltuk yapımına. Çok güzel bir çalışma. Sizde eskiyen araba lastiklerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kristal Reçine İle Neler Yapılır?

Reçine takı malzemelerini kullanarak çok şık canlı çiçekten kolyeler, yüzükler yapıyoruz. Şimdi ise ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediyelik fikirler olarak hazırlayabileceğiniz bir proje...

Mini Hasır Sepet Yapımı

Özel günlerinizde sevdiklerinize hatıra olarak vermek için yapabilirsiniz. Buzdolabı süsü yapımı olarak yapabilirsiniz. Hasır sepet yapımı nasıl yapılıyor izleyelim.

Kendin Yap Projeleri Dekorasyon

Kendin yap hobi projeleri için ucuz dekorasyon fikirleri bu video altında. İçinde ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz birçok proje mevcut. İyi seyirler.

Doğum Günü Süsleri Evde Nasıl Yapılır?

1 yaş doğum günü konseptleri ve her yaşta kullanabileceğiniz bir çalışma. Kağıttan doğum günü süsleri yapımı kolay bir model. Bu güzel ramak çalışmasını doğum...

Evde Dekoratif Pamuk Yapımı

Dekorasyonlarda ve çeşitli süslemelerde kullanacağınız evde pamuk dalı yapımını anlatan bir video hazırladık. Dekor için yaptığınız kendin yap projelerinde kullanabilirsiniz.

Teraryum Süsleri Yapımı

Teraryum malzemesi , çeşitli çiçeklerle çok güzel projeler hazırlayabilirsiniz. Bizde sizlere zaman zaman evde rahatlıkla kendinizin teraryum düzenlemesi yapabileceği kendin yap projeleri hazırlıyoruz. Yine...

Öne Çıkan İçerikler