Dekorasyon

Dekorasyon

Eskiyi Yenileme Hobi Dünyası

Eski eşyalarınızı yenileyerek yepyeni görünüme kavuşturabilirsiniz. Masa yenileme örneği, koltuk yenileme fikirleri gibi birçok projeye imza atabilirsiniz. Sizlere fikir verecek küçük örnekler hazırladık.

Gazeteden Dikdörtgen Sepet Yapımı

Gazeteden hasır sepet yapımı yapıyoruz. Hasır görünümlü çok şık bir sepet. Gazeteden sepet yapımı aşamalarını videodan takip ederek sizde ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz.

Günebakan Çiçeği Yapımı

Kağıttan neler yapılır? Ev dekorasyonunda ve birçok süslemede kullanabileceğiniz kağıttan çiçek yapımı hazırladık. Ay çiçeği yapımı aşamalarını hep birlikte izleyelim.

Dekoratif Cam Kavanoz Yapımı

Mutfak dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel bir kendin yap projesi. Sizde bu tarz projeleri, dekorasyon ürünlerini evde kendiniz yapmayı seviyorsanız videomuzu izlemelisiniz. Dekoratif kavanoz çeşitlerini...

Çerçeve Yapımı Kartondan

Çerçeve yapımı ve malzemelerini izleyeceğiz birazdan. Kağıt kullanarak, karton kullanarak çok şık evde çerçeve yapımını izleyerek sizde kendi eviniz için dekoratif çerçeve modelleri yapabilirsiniz.

Küçük Şişe Süsleme

Cam şişe ile yapılan tasarımlar arasına boncuklarla yapılmış çok şık bir model hazırladık. Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel bir kendin yap projesi.

Ayaklı Cam Kurabiyelik

Derin ayaklı cam fanusları evde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Nasıl mı? Birazdan tarifini sizlerle paylaşacağımız muhteşem kendin yap projesi ile. Cam kapaklı kurabiyelik nasıl yapılıyor izleyelim.

Teneke Kutu Süsleme Nasıl Yapılır?

Salça kutusu nasıl boyanır, nasıl süslenir kısaca anlatan çok güzel bir video. Teneke kutu kaplama nasıl yapılır, ne tarz malzemeler kullanılır hepsini görelim.

İncili Aynalı Tepsi Yapımı

Ev dekorasyonunuzda, sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Dekoratif aynalı tepsinin yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda yer alıyor. Aynalı tepsi dekorasyonunu kendiniz için yapabilirsiniz.

Ahşap Çubuklardan Avize Yapımı

Bu güzel kendin yap projesini görünce hemen yapmak istedim. Kendime avize modellerinden arıyordum. Ve güzel bir modelin yapılışını buldum. Avize yapımını izleyince yapmaya karar...

Öne Çıkan İçerikler