Dekorasyon

Dekorasyon

Köpük Top Süsleme Yapımı

Top çiçek modellerinde kumaşla çok güzel bir süsleme yapıyoruz. Köpükten duvar süsleri yapmak isteyenler için işte tarifi.

Skulent Teraryum Yapımı

Plastik şişeden saksı yapımı yapıyoruz. Ve içini teraryum örnekleri ile dolduruyoruz. El yapımı saksıları farklı çiçeklerinizi yetiştirmek içinde kullanabilirsiniz.

Kartondan Kütük Sehpa Yapımı

Son zamanların trendlerinden kütük sehpa modelleri. Ve fiyatlar pahalı. Kartondan neler yapılır sorusuna en güzel cevap. Kütük orta sehpa nasıl yapılır izleyelim.

Tasarım Dekorasyon Fikirleri

Bahar için dekor fikirleri hazırladık. Canlı çiçekler, kuru çiçekler kullanarak şahane kendin yap projeleri. Ev dekorasyon örneklerini videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap

Ucuz dekorasyon fikirlerinden oluşan çok şık kendin yap projeleri hazırladık. Ev dekorasyon fikirleri salon ve diğer odalarınız için kullanabilirsiniz.

Kristal Reçine ile Herbaryum Yapımı

Herbaryum örneği güzel bir çalışma. Sizin için hatırası olan çiçeklerinizi bu şekilde saklayabilirsiniz. Kristal reçine uygulamasına şahane bir örnek.

CD’Den Rüzgar Çanı Yapımı

Cdlerle yapılan tasarımlardan rüzgar çanı çeşitleri yapıyoruz. Mandala boyama örnekleri ile şahane bir proje. Sizde bu güzel kendin yap projesini elinizde olan CDleri değerlendirme...

Fincan Süsleme Modelleri

Fincan süsleme malzemelerini hobi marketlerden temin ederek çok güzel kendin yap dekorasyon projeleri hazırlayabilirsiniz. Çiçek şelalesi yapılışı yapabilirsiniz mesela.

El Yapımı Çerçeve Süsleme

Çerçeve süsleme örneklerinden çok güzel bir model. Çeşitli hobi malzemelerini çerçeve yapımı için kullanabilirsiniz. İşte güzel bir örnek.

Nazarlık Yapımı

Keçeden mandala nazarlık yapımı yapıyoruz. Balkon dekorasyonunda, teraslarınızda, bahçenizde ve evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Keçeden nazar boncuğu yapımı malzeme listesi ve tüm detayları sizler...

Öne Çıkan İçerikler