Dekorasyon

Dekorasyon

Kasalardan Dekor

Tahta kasalardan neler yapılır, tahta kasa nasıl boyanır kısa bir video. Ahşap kasadan raf yapımını izleyeceğiz. Evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz.

Tasarım Dekorasyon Fikirleri

Kendin yap projelerinden harika pratik ev dekorasyon fikirleri hazırladık. Ucuz dekorasyon fikirleri arayanlar videoyu izlemeden geçmesin. İşte sizlere harika projeler.

Gazeteden Biblo Yapımı

Gazeteden süs eşyası yapmak isteyenler için Afrikalı kız biblosu hazırladık. Gazeteden süsler yaparak istediğiniz renk boyayabilir ve ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Büyük Kağıt Çiçek

Ev dekorasyonunda, özel günlerinizde yapabilirsiniz. Dev kağıt çiçek yapımı modellerinden güzle bir örnek daha. Kağıt çiçek şablonları kullanarak sizde harika güller, çiçekler, yapraklar yapabilirsiniz.

Makyaj Standı Yapımı

Kalemlik yapımı olarak, kaşıklık modelleri yapımı olarak kullanabilirsiniz. Hobi odalarınızda malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Düzenleyici kutu yapımı tüm aşamaları ile videoda. Takip ederek sizde...

Kavanoz Süsleme Çeşitleri

Kavanoz süsleme örneklerinden harika bir fikir. Pahalı olan dekorasyon için ürünleri evde kendiniz daha ucuza mal edebilirsiniz. Tıpkı birazdan paylaşacağımız kendin yap projesi gibi....

Deniz Makarnasından Dekorasyon Fikirleri

Deniz makarnası, havuz makarnası sadece yüzmek için kullanılmıyor. Kapı süsü modelleri yapmak için çelenk yapabilirsiniz. Veya birazdan sizlerle paylaşacağımız dekorasyon kendin yap fikirlerini deneyebilirsiniz.

Betondan Mumluk Yapımı

Betondan saksı yapımı modellerinden bahsetmiştik. Yine çimento ve balon kullanarak çok hoş dekoratif mumluk modelleri yapıyoruz. Kendin yap projeleri sevenler için harika bir fikir.

Dıy Fikirleri

Ev dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler için de çok güzel kendin yap projeleri. Evinizde olan malzemeleri, geri dönüşüm ürünlerini değerlendirerek sizde çok güzel dıy...

Kutu Yapımı Hediye

Kutu yapımı kartondan yapıp keyifle evinizde kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel bir model, fikir. Kendin yap projelerini, yayınladığımız videoları takip ederek sizde evinizde...

Öne Çıkan İçerikler