Dekorasyon

Dekorasyon

Kilden Succulent Yapımı

Kilden neler yapılır dedik herkesin sevdiği succulent türleri yapalım dedik. Succulent terrarium modellerini polimer kilden yapıyoruz.

Kartondan Çiçek Nasıl Yapılır?

Dev çiçek yapımı yapıyoruz. Ev dekorasyonunda çok kullanılıyor boy boy kağıttan çiçek modelleri. Sizde videoyu takip ederek evinizde yapabilirsiniz.

Kurdeleden Lale Sepeti Yapımı

Süper bir kendin yap projesi. Güzel kurdele oyaları ile şahane modeller, sepetler hazırlayabilirsiniz. Kurdeleden lale sepeti nasıl yapılıyor hep birlikte izleyelim.

Şamdan Süsleme Teknikleri

Evde nişan süsleme fikirleri için masa üstü kullanım için şamdan süsleme modelleri hazırladık. Çevrenizden kolayca temin edeceğiniz malzemelerle söz masası malzemeleri yapabilirsiniz.

Teneke Kutu Kaplama

Kumaşla kutu kaplama nasıl yapılır videosu hazırladık. Kutu kaplama kağıtları ile geri dönüşüm kutularını kaplayabilir ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

3D Çiçek Modeli Yapımı

Kağıt çiçek şablonları kullanarak evde kendiniz kağıttan dev gül yapımı yapabilirsiniz. Tarifi detaylı bir şekilde anlatılıyor. Ev dekorasyonunda dilediğiniz yerde kullanacağınız çok şık kartondan...

Doğum Günü Parti Süsleri

Doğum günü süslerini evde kendiniz daha ucuza mal ederek yapabilirsiniz. Doğum günü süsleri nasıl yapılır kısa ve güzel bir video hazırladık. Ucuz doğum günü...

Hobi Odası Fikirleri

Hobi odası mobilyalarını ihtiyacınıza göre dizayn edebilirsiniz. Özel olarak yaptırabilir hazır olan dolapları kullanabilirsiniz. Hobi odası nasıl olmalı , hobi odası dizaynı nasıl yapılmalı...

Kolay Farklı Mumluk Yapımı

Polimer kil çalışmalarından değişik mumluk yapımı modelleri hazırladık. Polimer kili hobi marketlerden temin edip sizde el yapımı mumluklardan yapabilirsiniz.

Dekoratif Kase Yapımı

Plastik yapraklarla çok şık dekoratif tabak modelleri yapıyoruz. Tutkal, plastik yapraklar, fırça ve bir kaseye ihtiyacımız olacak. El yapımı seramik tabaklar nasıl yapılır görelim.

Öne Çıkan İçerikler