Dekorasyon

Dekorasyon

Makrome İpinden Duvar Süsleri

Makrome teknikleri ve makrome örneklerinden çok güzel bir model hazırladık. Makrome sarkaç olarak kullanacağınız çok şık el yapımı duvar süsü modelleri. İşte yapılışı.

Minik Kağıt Gül

Düğün ve özel günleriniz için hazırlayacağınız çok şık kağıttan çiçek yapımı anlatımlı. Tüm aşamaları videoda. Kartondan çiçek nasıl yapılır izleyelim.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon ile ilgili sizlere kolay ve şık kendin yap projeleri hazırladık. Dekorasyon fikirleri kendin yap projelerini videoları takip ederek evde yapabilirsiniz.

El Şeklinde Saksı Yapımı

Eldivenden saksı yapımı yapıyoruz bugün. Bahçe dekorasyonunuzda , balkon ve teraslarınızda kullanabilirsiniz. Betondan saksı nasıl yapılır aşama aşama videodan takip edelim.

Nişan Çikolatası Süslemesi

Söz , nişan , baby showerlerde , özel günlerinizde hazırlayacağınız süper çikolata süsleme sanatı hazırladık. Üstelik yapılışı da çok kolay. Nişan süsleme malzemelerini çevrenizden...

Makrome Nasıl Yapılır Video

Sarkaç modellerinden çok güzel bir örnek yapılışı hazırladık. Ev dekorasyonunuz için makrome çiçeklik modelleri yapabilirsiniz.

Halı Kaydırmaz Üzerine Paspas Nasıl Yapılır?

Ponpon halı malzemelerini hazırlayın paspas yapıyoruz. Ponpondan ev dekorasyonunuz için çok şık paspaslar, ponpon klozet takımı yapımı yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte tarifi.

Kil Hamurundan Tabak Yapımı

Kil ile yapılan kolay çalışmalardan dekoratif tabak yapımı hazırladık. Aynı teknikle birçok farklı şekilde tabaklar hazırlayabilirsiniz. Kil hamurundan neler yapılabilir diyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.

Kağıttan Çiçek Yapımı Kolay

Kağıttan neler yapılır? Kağıttan ev dekorasyonu için veya farklı süslemelerde kullanmak için çok güzel çiçekler yapılır. Krapon kağıdı çalışmaları arasında en güzel çiçekler yer...

Evde Kendin Yap Projeleri

Oda dekorasyonu kendin yap projeleri olarak kullanabilirsiniz. Etrafınızda , evinizde rahatlıkla bulabileceğiniz malzemelerden kendin yap hobiler yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler