El İşi

El İşi

Püsküllü Kurdele Oyası

Püsküllü iğne oyası modellerinden şık ve zarif bir oya. İğne oyası yazma ve havlularınız için kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Boncuklu Tığ Oyaları

Boncuk oyası istiyorum yeni modeller olsun istiyorum diyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek. Tarifi detaylı bir şekilde videoda. Yazma, havlu ve diğer kenar...

Değişik İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yazma modelleriniz için yapacağınız çok şık ve kolay bir örnek. İğne oyaları nasıl yapılır detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı

Atkı modellerinde, bere modellerinde ve diğer tüm şiş örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir örnek. Tüm detayları ayrıntılı bir şekilde videoda yer alıyor. İyi seyirler.

Açıklamalı Tığ İşi Yelek Modelleri

Tığ işi yelek modellerinden mevsimlik güzel bir örnek. Batik iplerle örebilirsiniz. Yazın tatilde merserize örgü modelleri elbise olarak örüp kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Kolay Hasır Örgü Modeli

Bebek örgü modellerinde, örgü şapka modellerinde, boyunluk modellerinde ve tüm örgülerinizde kullanacağınız harika bir örnek. Kolay hasır örgü modeli nasıl yapılıyor hep birlikte izleyelim.

Tığ İşi Dantel Bluzlar

Daha küçük sayılarla başlayarak kız çocuklarınız için de örebilirsiniz. Tığ işi bluz nasıl yapılır detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Merserize tığ işi bluz modellerini...

Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarı yapılışı video anlatımlı modeli kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. İyi seyirler.

Kar Tanesi Lif Yapımı

Lif modellerinden çok güzel çiçekli lif yapılışı. Kar tanesini andıran lif örnekleri anlatımına videodan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşte tarifi.

Yuvarlak Hasır Çanta Yapımı

Sezonun moda çantasını daha ucuza mal ederek kendiniz yapabilirsiniz. Halat çanta yapımı tüm detayları ile videoda. Çevrenizden malzemeleri temin ederek hasır iple çanta yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler