El İşi

El İşi

Tunus İşi Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Rokoko nakışı desenleri ile çok şık bebek patiği modelleri yapıyoruz. Tunus işi örgüler örneklerinden yavrularınıza patikler örebilirsiniz.

Kolay Şiş Örgü Kuzulu Patik Yapımı

İki şişle örülen bebek patik modelleri anlatımlı kolay bir örneğin yapılışını hazırladık. Bebek patik modelleri ve yapılışı videoda anlatılmakta. İyi seyirler.

Tığ İşi Noel Baba Yapımı

Havlu kenarı modelleri, tığ oyası modelleri, kenar oyası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü noel baba yapımı tüm detayları ile videoda.

3 Boyutlu Tığ İşi Örgü Modeli Yapılışı

Üç boyutlu yelek, üç boyutlu battaniye modellerinde ve diğer tığ işi örgü modellerinde kullanacağınız çok güzel bir örnek. Tüm detayları videoda. İyi seyirler.

Pul Nasıl İşlenir Video

Birçok yerde kullanacağınız çok güzel bir çalışma. Pul dikme teknikleri detaylı bir şekilde gösteriliyor. Pul boncuk işleme desenlerini kıyafetlerinizde, pano yapımında ve diğer alanlarda...

Tulum Kalıbı Nasıl Çıkarılır Videosu

Tulum dikmek istiyorum, tulum kalıpları arıyorum diyorsanız kendi kıyafetinizden kalıp çıkartabilir , çok şık tulumlar dikebilirsiniz. Nasıl mı?. Videoyu izlemeniz yeterli.

Bademli Patik Örneği

En yeni gelin patikleri yapımı ile devam ediyoruz. Dantel desenli patik örüyoruz. Badem patik örneği. Tığ işi patik modellerinden zarif bir örnek.

Kolay Örgü Babet Patik Yapımı

Şiş örgü modellerinden haraşo örgü modeli ile babet patik yapımı anlatımlı örneği kullanacağız. Kolay babet patik yapımı nasıl örülür yayında.

Çapraz Burgu Örgü Yapımı

Birçok örgü modelinde kullanacağınız çok şık bir örnek. Bebek örgü modellerinde ve kendinize öreceğiniz şiş örgü modellerinde kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Evde Çapraz Bluz Dikimi

Pratik bluz dikimi modellerinden çapraz bluz dikimi hazırladık. Kıyafetten kalıp çıkartma ve bluz dikimi ayrıntıları ile. Bu modeli yemeniden bluz yapımı olarak da deneyebilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler