El İşi

El İşi

3 Boyutlu Nakış Yapılışı

Bu videomuzda crewel nakışı stumpwork teknikleri gül yapımından bahsedeceğiz. Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz şahane bir model. Stumpwork nakışı nasıl yapılır görelim.

Şişle Baykuş Bere Yapımı

Baykuşlu örgü modellerinden çok şık bir şapka modelleri ve yapılışı hazırladık. Baykuş bebek şapkası nasıl örülür görelim.

Kumaş Boyunluk Dikimi

Polar kumaştan güllü boyunluk yapımı yapıyoruz. Kışa hazırlık olarak şık boyunluk modelleri yapmak istiyorsanız dikişe yeni başlayanlar için evde dikiş için modeller arıyorsanız işte...

Sibel Kavaklıoğlu Yelek Yapımı

Derya Baykal yazlık yelek yapımını dilediğiniz zaman örerek kullanabilirsiniz. Mevsimlik olarak da kullanabilirsiniz. Çok şık bir yelek. Tığ işi yelek modelleri nasıl yapılıyor görelim.

Püsküllü Bebek Botu Yapımı Video

Bu videomuzda bot şeklinde patik nasıl yapılır onu izleyeceğiz. Sizde çocuklarınıza çim örgü patik yapımı yapabilirsiniz. Tığ işi patik modellerinden çocuklarınız için çok güzel...

Şiş Oyası Modelleri Yapılışı

İğne oyası tadında şişte tığ oyası yapımı yapıyoruz. Şiş oyası örneği arayanlar için oldukça güzel bir model. Yapılışı ise tamamı videoda.

El Yapımı Bebek Nasıl Yapılır?

Kolay oyuncak bebek yapımı ile çocuklarınızı ve etrafınızda bulunan çocukları hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Bez bebek yapımı kalıplarını netten bularak evde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Anlatımlı Lif Modeli Örgü Modelleri

Değişik lif örnekleri arayanlar için fırfırlı lif yapımı videosu hazırladık. Baştan sona nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir yer olursa sorabilirsiniz....

Havlu Kenarı Örnekleri Tığ

Çeyizlik dantel havlu kenarı modelleri arayanlar için en güzel havlu kenarı modelleri yapılışı hazırladık. Buyurun tarifimize.

İğne Oyası File İşleme

İğne oyası modellerinin en güzel örneklerinden. İğne oyası işleme tekniğinden küçük bir video. İğne oyası işlemesi nasıl yapılır görelim.

Öne Çıkan İçerikler