Dikiş

Çilek Yastık Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir yastık. Bayılacaksınız. Minder yapımı modelleri soranlar için müthiş bir model. Dekorasyonunuza renk katacak. Çilek yastık kalıbı olmadan güzel bir yastık yapacağız.

Kot Pantolondan Kilim Yapımı

Kot pantolon değerlendirme projesi hazırladık. Eski kotları değerlendirerek çok şık paspas modelleri yapabilirsiniz. Eski kotları değerlendirelim diyorsanız sizlere çiçekli paspas yapılışı hazırladık.

Masa Örtüsü Kenarı Nasıl Dikilir?

Bohça kenarı yapımında da kullanabilirsiniz bu tekniği. Pike köşesi yapımı olarak da. Masa örtüsü kenarı örnekleri nasıl yapılır görelim.

Erkek Gömleğinden Elbise Yapımı

2 gömlekten 1 elbise. Baba gömleğinden elbise yapımı yapıyoruz. Tüm aşamalar videoda. Sizde eski gömlekten ne yapılır diyorsanız videomuzu izlemelisiniz.

Kot Pantolondan Pratik Çanta Yapımı

Eski kot pantolonları değerlendirmek isteyenler için kottan çanta modelleri yapımı hazırladık. Eşinizin, kendinizin, çocuklarınızın kot pantolonlarından çok şık harika kot çanta modelleri yapabilirsiniz.

Kadife Yuvarlak Yastık Yapımı

Ev dekorasyonunuza renk katacak. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Büzme yastık yapımı malzemelerini etrafınızda kolayca bulabilirsiniz. Düğmeli yastık yapılışı adım adım videoda.

Baba Gömleğinden Elbise Yapımı

Kolay eski gömlekleri değerlendirme projesi hazırladık. Erkek gömleğinden tunik yaparak eskileri yepyeni hale dönüştürerek değerlendirebilirsiniz.

El Yapımı Etek Dikimi

Kolay etek dikimi anlatımlı güzel bir video. Evde dikiş için modeller arayanlar için güzel bir örnek. Etek dikimi nasıl yapılır videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Koltuk Kırlenti Dikimi

Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok şık bir kırlent. Yazılarımızda zaman zaman el yapımı kırlent modellerine yer veriyoruz. Sizler için yine güzel ve şık bir model...

Keçeden Emoji Yapımı

Ev dekorasyonunuzda istediğiniz alanda kullanacağınız çok şık bir yastık. Emoji yastık yapımı yapıyoruz. Sizde evde dekoratif kırlent modelleri yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler