Dikiş

Elbise Süsleme Fikri

Abiye elbise süsleme modelleri olarak yapabilirsiniz. Örgü süsleme sanatı olarak yapabilirsiniz. Boncukları kullanarak kolay bir yöntemle bluz süsleme modelleri yapıyoruz.

Kot Çanta Modelleri

Kot pantolondan pratik çanta yapımından portföy çanta yapıyoruz. Kot çanta yapımı videolarını takip ederek çok şık çanta modelleri yapabilirsiniz.

Organze Kumaştan Gül Yapımı

Kumaştan gül yapımı romantik güller hazırladık. Birçok süslemede, kendin yap projelerinde kullanabilirsiniz. Kumaştan çiçek nasıl yapılır izleyelim.

Kanaviçe Montajı

Çift taraflı kanaviçe ile kanaviçe montajı yapıyoruz. Kanaviçe sarma örneklerinden pike modellerine, kanaviçe havlu modelleri ve diğer kumaşlar üzerine aktarabilirsiniz.

Kurulama Bezi Yapımı

Evde dikiş için modeller arıyorsanız sizler için asılabilir kurulama bezi yapımından bahsedeceğiz. Kalan parça kumaşlarınızı da değerlendirebilirsiniz. İşte en iyi bulaşık kurulama bezi.

Açıklamalı Hurç Dikimi

Süslü hurç dikimi için çeşitli danteller, çiçekler, kurdeleler kullanabilirsiniz. Hurç dikimi ölçüleri videonun başında yer alıyor. Sizde çeyizleriniz için, kendiniz için, satış için böyle...

Elyaflı Seccade Dikimi

Seccade dikim tekniklerinde arkası için elyaf, ön yüz için de güpür çok kullanılıyor. Bizde bu iki tekniği birleştirerek seccade nasıl dikilir göstermek istedik. Kapitone...

Evde Çanta Düzenleyici Yapımı

Organizer dikimi için pamuklu kumaşlar kullanabilirsiniz. Eski kotları değerlendirme projesi yaparak dikebilirsiniz. Kumaş organizer yapımı detayları videoda.

Çanta Organizeri Yapımı

Küçük çantalar büyük cepler. Çanta içi organizeri ile çantalarınız daha düzenli ve aradığınız her şeyi daha kolay bulunacak. Çanta içi düzenleyici dikiminin tüm aşamalarını...

Elbise Çizimleri Nasıl Yapılır?

Yeni başlayanlar için elbise çizimleri teknikleri videosu hazırladık. Moda ile ilgileniyor ve kendi çizimlerinizi yapmak istiyorsanız işte sizlere tasarım çizimleri örneklerinden bir kesit.

Öne Çıkan İçerikler