Dikiş

Kumaş Sepet Yapımı

Çok amaçlı olarak kullanacağınız çok şık bir sepet. Sepet kaplama teknikleri olarak istediğiniz kumaşla yapabilirsiniz. Kumaş sepet nasıl yapılır izleyelim.

Eski Tişörtleri Kesmek

Tişört keserek şekil verme melek kanatları yapıyoruz. Çeşitli kalıplar kullanarak sizde tişörtlerinizi keserek yenileyebilirsiniz. Eski tişörtlerden yeni tişört yapımı nasıl yapılıyor görelim.

Şirin Bebek Elbisesi Dikimi

Bebek elbisesi nasıl dikilir, kıyafetten nasıl kalıp çıkartılır anlatıyoruz. Videoda baştan sonra şirin bebek elbisesi dikimi anlatılıyor. Dikmek isteyenler buraya.

Bayan Tulum Kalıbı Nasıl Çıkarılır?

Tulum dikmek istiyorum dediğinizi duyar gibi oluyorum. Evde dikiş için modeller arayanlara tulum modelleri dikilişi hazırladık. Bayan tulum kalıpları kullanarak kendinize tulumlar dikebilirsiniz.

Güpür Yelek

Evde dikiş için modeller arıyorsanız sizleri için çok kolay dantel yelek modelleri yapılışı hazırladık. Dikiş öğrenme videolarını takip ederek evde rahatlıkla dikiş dikebilirsiniz.

Çuvaldan Lavanta Kesesi

Çuval kumaşlardan, jüt, hasır kumaşlardan evde lavanta kesesi yapımı yapıyoruz. İstediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Jüt kese yapımı tarifi , ayrıntıları videoda.

Elbiseye Güpür Dikimi

Elbiseye dantel eklemek istiyorsanız bu videoyu takip etmelisiniz. Kolay dikilen abiye modellerine dantel ekleyerek tasarım ürünler yapabilirsiniz.

Elbise Süsleme Fikri

Çevrenizden abiye elbise süsleme taşları temin ederek ve bu güzel videodan fikir edinerek çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Kancalı tığ kullanarak yapılan bu boncuklu işleme...

Kumaş Çanta Dikimi Anlatımlı

Çocuklarımız için çok şık evde çanta dikimi yapıyoruz. Üzerine boyalarını, kalemlerini koyabilirler. Kumaş çanta nasıl dikilir görelim.

Dantelli Elbise Nasıl Dikilir?

Abiye kalıpları arayanlar için evde elbise dikmek isteyenler için güzel bir kendin yap dikiş projesi hazırladık. Fikir verecek iyi bir video. Elbiseye güpür dikimi...

Öne Çıkan İçerikler