Dikiş

Temiz Dikiş Teknikleri

Bu videoda temiz dikiş tekniklerinden ingiliz dikişi nasıl dikilir ondan bahsedeceğiz. Benim gibi dikişe yeni başladıysanız bu tarz videolar çok öğretici oluyor. Nakışta kenar...

El Yapımı Aplike

Tülbentlerin beğendiğiniz desenleri çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Aplike yastık yapımında, kıyafet yenilemede, örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. El yapımı aplike nasıl yapılır izleyelim.

Eski Pantolondan Tulum Yapımı

Eski kıyafetleri değerlendirme örnek projesi hazırladık. Sizde kıyafet yenilemek isterseniz pantolonlarınızı tuluma dönüştürebilirsiniz. Nasıl yapılıyormuş izleyelim.

Kolay Bebek Battaniye Modelleri Anlatımlı

Evde dikiş için modeller arıyorsanız çok kolay ve çok şık bir proje hazırladık. İsterseniz yastık, isterseniz battaniye. Kolay battaniye modelleri yapılışı nasıl yapılıyor görelim.

Kolay Pelerin Dikimi

Pratik panço kesimi ile kendimize kolay pelerin dikimi yapıyoruz. Panço kalıbı nasıl çıkarılır ve dikilir tüm aşamaları ile videoda. İyi seyirler.

Oyuncak Bebek Elbiseleri Modelleri

Barbie bebek kıyafetleri nasıl yapılır? Şahane bir model hazırladık. Aşama aşama nasıl yapıldığı kısaca anlatılıyor. Sizde örgü oyuncak bebek modellerine, bez bebek modellerine ve...

Ay Yastık Nasıl Yapılır?

Bebek odası dekorasyonunda çok kullanılan bir model. Ay dede yastık kalıbını kullanarak çok şık dekoratif yastık modelleri, kapı süsü modelleri yapabilirsiniz. Tüm ayrıntıları ile...

Abiye Elbise Dikimi Anlatımlı

Abiye dikimi izleyerek yapabilirsiniz. Önce abiye elbise kalıbı çıkarma nasıl yapılır onu göreceğiz. Sonra da kendimize kolay dikilen abiye modelleri yapacağız.

Modelli Tunik Dikimi

Elde tunik dikimi, kalıpsız tunik dikimi modeli hazırladık. Bu modeli kullanacağınız farklı kumaşlarla yaz kış giyebilirsiniz. İşte pratik tunik dikimi.

Tulum Kalıbı Nasıl Çıkarılır Videosu

Tulum dikmek istiyorum, tulum kalıpları arıyorum diyorsanız kendi kıyafetinizden kalıp çıkartabilir , çok şık tulumlar dikebilirsiniz. Nasıl mı?. Videoyu izlemeniz yeterli.

Öne Çıkan İçerikler