Dikiş

Evde Çanta Düzenleyici Yapımı

Organizer dikimi için pamuklu kumaşlar kullanabilirsiniz. Eski kotları değerlendirme projesi yaparak dikebilirsiniz. Kumaş organizer yapımı detayları videoda.

Çanta Organizeri Yapımı

Küçük çantalar büyük cepler. Çanta içi organizeri ile çantalarınız daha düzenli ve aradığınız her şeyi daha kolay bulunacak. Çanta içi düzenleyici dikiminin tüm aşamalarını...

Elbise Çizimleri Nasıl Yapılır?

Yeni başlayanlar için elbise çizimleri teknikleri videosu hazırladık. Moda ile ilgileniyor ve kendi çizimlerinizi yapmak istiyorsanız işte sizlere tasarım çizimleri örneklerinden bir kesit.

Kolay Pelerin Dikimi

Panço kalıbı nasıl çıkarılır, panço nasıl dikilir bu videoda onları göreceğiz. Sizde aldığınız kumaşlarla kendinize çok şık panço modelleri dikebilirsiniz.

Abiye Kumaş Modelleri

Taşlı kumaştan elbise modelleri, swarovski taşlı kupon kumaşlardan şahane tasarım modeller yapabilirsiniz. Şimdi bu özel tasarım kumaşların nasıl yapıldığını göreceğiz.

Kloş Etek Kalıbı İşlem Basamakları

Tam daire kloş etek dikimi, yarım kloş etek kesimi gibi modelleri olan bir etek dikiyoruz. Tüm aşamaları ile videoda. Evde dikiş için modeller arayanlara...

6 Parçalı Etek Nasıl Dikilir?

Bu videoda evde dikiş için modeller arayanlara 6 parçalı etek dikimini ve kesimini anlatacağız. Parçalı etek tarifi nasıl oluyor baştan sona güzel bir anlatım....

Temiz Dikiş Teknikleri

Bu videoda temiz dikiş tekniklerinden ingiliz dikişi nasıl dikilir ondan bahsedeceğiz. Benim gibi dikişe yeni başladıysanız bu tarz videolar çok öğretici oluyor. Nakışta kenar...

El Yapımı Aplike

Tülbentlerin beğendiğiniz desenleri çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Aplike yastık yapımında, kıyafet yenilemede, örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. El yapımı aplike nasıl yapılır izleyelim.

Eski Pantolondan Tulum Yapımı

Eski kıyafetleri değerlendirme örnek projesi hazırladık. Sizde kıyafet yenilemek isterseniz pantolonlarınızı tuluma dönüştürebilirsiniz. Nasıl yapılıyormuş izleyelim.

Öne Çıkan İçerikler