Dikiş

Fiyonklu Kırlent Yapımı

Evde dikiş için modellerden çok şık dekoratif kırlent modelleri hazırladık. Videolu takip ederek el yapımı kırlent modellerini rahatlıkla evde uygulayabilirsiniz.

El Yapımı Kırlent Modelleri

Evde koltuk minderi dikimi olarak kullanabilirsiniz. Yatak örtüsü modellerinde kırlent olarak kullanabilirsiniz. Kırlent yapımı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta.

Kot Çanta Modelleri Uygulamalı

Kot çanta kalıpları kullanarak harika kot çanta modelleri yapabilirsiniz. Kot pantolondan pratik çanta yapımı sizler için yayında.

Çoraptan Kolay Bebek Yapımı

Kalın çoraptan bebek yapımı yapmak isteyenler için kolay, basit bir model hazırladık. Çocuklarınıza çoraptan oyuncaklar yapabilirsiniz.

Yakası Lastikli Bluz

Evde dikiş için modellere, dikiş derslerine devam ediyoruz. Çok güzel ve kolay bir kendin yap projesi hazırladık. Dikiş dikmeyi sevenler , dikişe yeni başlayanlar...

Yemeniden Çanta Yapımı

Kumaş çanta yapımı yapmak istiyorsanız en güzel örneklerinden birini sizler için hazırladık. Tüm aşamaları videoda. Kolay çanta yapımını takip ederek evde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Elbise Kalıbı Nasıl Çıkarılır Video

Evde dikiş için modeller dikmek isteyenler için kalıp çıkartma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Kıyafetten kalıp nasıl çıkarılır hep birlikte görelim.

Antika Köşe Yapımı

Antika işi yapmak isteyenler için köşe yapılışından bahsedeceğiz. Masa örtüsü köşe yapımında, bohça köşe yapımında ve diğer köşelerde kullanabilirsiniz. Köşe kıvırma nasıl yapılır görelim.

Kot Pantolondan Çanta Yapımı

Kot pantolondan pratik çanta yapımı yapmak istiyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek. Bu pratik çanta ile harika kot çanta modelleri yapabilirsiniz. Üzerini istediğiniz...

Duvak Dikimi Süsleme

Kendi duvağını yapmak isteyenler için el yapımı duvak modeli yapılışı hazırladık. Duvak nasıl kesilir ve nasıl süslenir tüm detaylar için videoyu izlemeniz yeterli.

Öne Çıkan İçerikler