İğne Oyası

İğne Oyası

Kurdele Oyası Yapılışı Videosu

İnci boncukla kurdele oyası yapımı hazırladık. Kurdele oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. Farklı bir süslemede kullanabilirsiniz. Yapılışı çok keyifli kurdeleli boncuk oyası.

3 Boyutlu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası yazma modellerinde çok güzel bir örnek. Yapılışı videoda adım adım gösterilmekte. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız bu güzel modeli mutlaka denemelisiniz.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Örgü Modelleri

Mekik oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız işte sizlere süper bir model. Havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. Mekik havlu yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte.

Boncuklu Firkete Oyası Nasıl Yapılır?

Yazma örnekleri tığ işi modellere bugün firkete oyası modelleri ile devam ediyoruz. Boncuklu çok güzel bir oya hazırladık. Nasıl yapıldığına tabi ki videodan ulaşabilirsiniz.

Yelpazeli İğne Oyası

İğne oyası öğrenmek istiyorum diyenler için güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Videodan takip ederek sizde yelpaze oya modellerini yapabilirsiniz.

Kurdele Oyası Yapılışı Modelleri

Kurdele oyası yazma modellerinde , kurdele oyası tespih ucu yapımında kullanacağınız çok güzel bir çiçek. Videoda çok şık kurdele zarf oyası yapılışı var. İstediğiniz...

İğne Oyası Sinek Kanadı Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinde sıkça kullanılan bir model. İğne oyası sinek kanadı dağ yapımını hem havlu kenarı modellerinde , hemde yazma kenarı modellerinde kullanabilirsiniz.

Çengelli İğne İle Yapılan Oyalar

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Kancalı iğne oyalarını çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığına videodan ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kalpli İğne Oyası Modeli

Yeni kalpli oyalar videosu hazırladık. Kalpli iğne oyası havlu kenarı olarak yapacağınız çok şık bir model. Kalp şeklinde iğne oyaları yaparak annelerinize anneler günü...

Firkete Oyası Yapımı Video

Güzel bir tığ oyası örnekleri videosu hazırladık. Firkete oyası yapımı. Yazma kenarlarınız için şık bir örnek. Çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Firkete oyası nasıl yapılır izleyerek...

Öne Çıkan İçerikler