İğne Oyası

İğne Oyası

Günlük İğne Oyaları

İğne oyası ayçiçeği yapımı. Basit iğne oyası modelleri arayanlar ve iğne oyası örneklerine yeni başlayanlar için kolay ve şık bir model. Yapılışı ve tüm...

Parmakla Yapılan İğne Oyası Modelleri

Sonsuzluk iğne oyası yapılışı. Videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyenler videoyu takip ederek rahatlıkla yapabilirler.

Yeni Güzel İğne Oyası Modelleri

Pulla yapılan iğne oyası modelleri soran takipçilerimiz için çok güzel bir örnek hazırladık. Yeni pullu boncuklu oyalar yazmalarınıza renk katacak.

Mekik Motifli İğne Oyası Modelleri

Mekik oyası modelleri ve iğne oyası modellerini birleştirerek çok şık bir oya yapılışı hazırladık. Mekik iğne oyası yapılışı ayrıntılı bir şekilde sizlerle.

İğne Oyası Modelleri Kolay

İğne oyası örneklerini videolardan takip ederek yapabilirsiniz. Sizlere güzel, zarif bir modelin yapılışını hazırladık. Videoda iğne oyası sıralı model anlatımı yapılışı anlatılmakta. İyi seyirler.

Firkete Oyası Modelleri

Firkete oyası nasıl yapılır güzel bir model. Yazmalarınız için yapabilirsiniz. Firkete oyası yapımı videoda anlatılmakta. İşte yepyeni bir modelin anlatımı daha.

İğne Oyası Örnekleri Yazma

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek yapılışı daha hazırladık. Yazma oyası örnekleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyaları modelleri videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta.

İğne Oyası Pike Takımı Havlu

Ortası tığ oyası modelleri ile yapılmış kenar kısmı ise iğne oyası modelleri ile yapılmış çok güzel bir model. İğne oyası pike takımı modelleri ,...

Kurdele Oyası Yapılışı Videosu

İnci boncukla kurdele oyası yapımı hazırladık. Kurdele oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. Farklı bir süslemede kullanabilirsiniz. Yapılışı çok keyifli kurdeleli boncuk oyası.

3 Boyutlu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası yazma modellerinde çok güzel bir örnek. Yapılışı videoda adım adım gösterilmekte. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız bu güzel modeli mutlaka denemelisiniz.

Öne Çıkan İçerikler