İğne Oyası

İğne Oyası

İğne Oyası Çiçek Yapımları

İğne oyası havlu modellerinde, iğne oyası tespih modellerinde, fular modellerinde ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası aslan ağzı yapılışı tüm detayları ile videoda.

Sepet Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modeli olarak yapabilirsiniz. Sepet şeklinde iğne oyası nasıl yapılıyor izleyelim.

İğne Oyası Rüzgar Gülü Çiçeği Yapımı

İğne oyası rüzgar gülü yapımı videoda baştan sonra ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. İğne oyası yazma modelleriniz için harika bir örnek olacak. İşte tarifi.

Plastik Çatalla İğne Oyası

Püsküllü oya modelleri yapılışından çok güzel bir örnek. İğne oyası yazma veya iğne oyası havlu kenarı modelleri için kullanabilirsiniz. Püsküllü oya modelleri yapılışını hep...

İğne Oyası Lale Tespih Yapımı

İğne oyası üç boyutlu çiçek modellerinden lale yapıyoruz bugün. İğne oyası lale yapımı videosunu takip ederek evde yapabilirsiniz. İğne oyası havlu, yazma ve diğer...

Yeni İğne Oyası Modelleri

Kenar oyası modelleri olarak da yapabilirsiniz. Kolay ve değişik iğne oyası modelleri arıyorsanız bu örneği deneyebilirsiniz. Havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Değişik İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne ile yapılan boncuklu çok şık bir oya. Kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yeni iğne oyası modelleri nasıl yapılıyor izleyelim.

İğne Oyası Modeli Anlatımı

İğne oyası modellerinden incili şık bir örnek. Boncuklu iğne oyası modellerini seviyor ve değişik örnekler arıyorsanız tam yerindesiniz. İşte bu güzel oyanın tarifi.

Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır Yazma

İğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı kolay bir örneği seçtik. Çıtı pıtı iğne oyası modelleri arayanlar için ve ilk defa yapacaklar için güzel bir...

Kancalı İğne Oyaları

İğne oyası yazma modelleri için çok güzel bir örnek. Çatal iğneyi firketeye çevirerek bu güzel oyayı yapıyoruz. Firkete iğne oyası nasıl yapılır izleyelim.

Öne Çıkan İçerikler