İğne Oyası

İğne Oyası

Anlatımlı İğne Oyası Gelincik Yapımı

İğne oyasından gelincik yapımını iğne oyası yazma modelleri ve iğne oyası mutfak havlu kenarları için uygulayabilirsiniz. İğne oyası yapımı videoda gösterilmekte.

40 İğne Nasıl Yapılır?

Toplu iğne havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası salon takımı modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel bir motif. Toplu iğne oyası yapılışı tüm detayları ile videoda.

Pulla Yapılan İğne Oyası

Yeni pullu yemeni örnekleri soran takipçilerimiz için hem kolay, hemde şık bir model hazırladık. Yapılışı videolu iğne oyası modellerinden. Yeni pullu boncuklu oyalar yazmalarınıza...

İğne Oyası Örnekleri 2017

İğne oyası modelleri arayanlar için bir arada birçok model videosu. İğne oyaları yapılışı ile ilgilenenler ve yeni modeller arayanlar için güzel bir video.

Pipet Oyası Nasıl Yapılır?

Limon çekirdeği oyası yapıyoruz. İğne oyası limon çekirdeği yapılışı kolay şekilde nasıl yapılır onu göreceğiz. İğne oyası yazma modellerinize yapabilirsiniz.

Tülbent Kenarı Zürafa Nasıl Yapılır?

Elde eşarp kıvırma işi zürafa yapımını anlatan güzel bir video. Kenar kıvırma nasıl yapılır detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Videoyu takip ederek sizde evde...

Kolay İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

İğne oyası yapımı öğrenmek isteyenler için güzel bir video hazırladık. Sıra iğne oyası modelini yazmalarınız için uygulayabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlusu içinde yapabilirsiniz.

İğne Oyası Öğrenmek İstiyorum Örnekleri

İğne oyası yapımı öğrenmek isteyenler için çok güzel sıralı iğne oyası yapımı hazırladık. Günlük iğne oyası modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Tığ Karanfil Oyası

Tığ işi karanfil oyası yapılışı. Yazmalarınız karanfil kokacak. Çok şık bir tığ oyası modelleri. Tüm ayrıntılar videoda. Karanfil yazma örnekleri yapmak isteyenler için.

Günlük İğne Oyaları

İğne oyası ayçiçeği yapımı. Basit iğne oyası modelleri arayanlar ve iğne oyası örneklerine yeni başlayanlar için kolay ve şık bir model. Yapılışı ve tüm...

Öne Çıkan İçerikler