İğne Oyası

İğne Oyası

Çiçekli İğne Oyaları Örnekleri

İğne oyası modellerinden yepyeni bir model daha. En yeni iğne oyaları yazma kenarı modellerine, havlu kenarı modellerine bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Sepet

İğne oyası sepeti yapıyoruz. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Tarifi tüm detayları ile videoda. Takıldığınız herhangi bir konuda sorabilirsiniz.

Püsküllü Kurdele Oyası

Püsküllü iğne oyası modellerinden şık ve zarif bir oya. İğne oyası yazma ve havlularınız için kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Değişik İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yazma modelleriniz için yapacağınız çok şık ve kolay bir örnek. İğne oyaları nasıl yapılır detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

2018 İğne Oyaları

İğne oyası yazma modelleri, iğne oyası havlu ve iğne oyası namaz başörtüleri için kullanabileceğiniz şık bir oya. Tarifi tüm detayları ile videoda.

Püsküllü Yemeni Modelleri

İğne oyası yazma modelleri için uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iğne oyası havlu kenarı örnekleri içinde. Püsküller yazma ve havlularda çok kullanılıyor ve çok şık duruyor....

İğne Oyası Çiçek Yapımları

İğne oyası havlu modellerinde, iğne oyası tespih modellerinde, fular modellerinde ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası aslan ağzı yapılışı tüm detayları ile videoda.

Sepet Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modeli olarak yapabilirsiniz. Sepet şeklinde iğne oyası nasıl yapılıyor izleyelim.

İğne Oyası Rüzgar Gülü Çiçeği Yapımı

İğne oyası rüzgar gülü yapımı videoda baştan sonra ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. İğne oyası yazma modelleriniz için harika bir örnek olacak. İşte tarifi.

Plastik Çatalla İğne Oyası

Püsküllü oya modelleri yapılışından çok güzel bir örnek. İğne oyası yazma veya iğne oyası havlu kenarı modelleri için kullanabilirsiniz. Püsküllü oya modelleri yapılışını hep...

Öne Çıkan İçerikler