Nakış

Kanaviçe İlk Başlayanlar İçin

Kanaviçe nasıl işlenir, şablonlar nasıl okunur, kumaşa nasıl aktarılır tüm detayları göreceğiz. Kanaviçe işleme tekniklerini öğrendikten sonra sizde beğendiğiniz desenleri istediğiniz kumaşa yapabilirsiniz.

Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı Video

Kurdeleden gül yapımı anlatımlı örneği tespih ucu modellerinde ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Kurdele gül yapımı tekniklerinden tomurcuk gül nasıl yapılıyor izleyelim.

Rokoko Papatya Yapımı

Rokoko gül kolye ve diğer çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Rokoko işi havlu modellerinden , el işi düğme yapımında kullanacağınız şık bir örnek.

El Nakışı Beyaz İş Yapılışı

Brezilya nakışı modellerinden birçok yerde kullanacağınız çok çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Elbise süsleme modellerinde, el yapımı pano modellerinde, brezilya nakışı havlu modellerinde...

Brezilya Nakışı Havlu Örnekleri

Brezilya nakışı rokoko yapımını isterseniz havlularda isterseniz kolye ve diğer çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Brezilya nakışı salon takımı olarak da kullanabileceğiniz çok güzel bir modelin yapılışı...

Etaminle Yapılan Battaniye

İşleme bebek battaniyeleri için bebe yünleri, etamin kumaşlar kullanarak güzel kare kare bir desen işliyoruz. Kanaviçe bebek pikesi olarak da yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Brezilya Nakışı Teknikleri Anlatımlı

Brezilya nakışı yapılışından çok şık bir pano. Brezilya nakışı desenlerini pano yapımında, havlularda, kanaviçe kolye modellerinde kullanabilirsiniz.

Çift Kasnakla Nakış Nasıl Yapılır?

Kasnak nakışı örneklerinden güzel bir kendin yap projesi. El yapımı ev süsleri modelleri , kanaviçe pano modelleri yapmak isteyenler için çok güzel bir örnek....

El Nakışı Teknikleri Video

Brezilya nakışı tekniklerinden çok güzel bir video hazırladık. El nakışı örneklerini sizde istediğiniz kumaşlara uygulayabilirsiniz. İşte tarifi.

Kurdele Nakışı Leylak Yapımı

Kurdele nakışı havlu örnekleri yapılışında kullanabilirsiniz. Leylak kurdele nakışı nasıl yapılır anlatımlı bir model. Tüm detaylar sizin için hazırlandı. Saç tokası modellerinde ve diğer...

Öne Çıkan İçerikler