Nakış

Katmanlı Gül Yapımı Tekniği

Kurdeleden gül yapımı anlatımlı örneği birçok yerde kullanabilirsiniz. Süslemelerinizde, toka yapımında , saç bandı yapımında kullanabilirsiniz. Kurdeleden kolay gül yapımı sizler için yayında.

Kasnak Nakışı Teknikleri

Nakış nasıl öğrenilir? Böyle güzel videolardan öğrenilir. El nakışı tekniklerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Boncuklarla süsledik.

Havluya Etamin İşleme

Mutfak havlusu etamin şablonları kullanmak isteyenler hazır etamin kumaşlı havlular oluyor. Onları kullanabilirler. Etamin mutfak havlu örnekleri nasıl işlenirmiş görelim.

Pul İşleme Desenleri

Bu tekniği kıyafet süslemede, abiye süsleme modellerinde kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olanlar pul payet nasıl dikilir takip ederek bohçalarına, havlu süsleme modellerine uygulayabilirler.

El Nakışı Örnekleri

Basit ve birçok süslemede kullanabileceğiniz çok güzel el nakışı desenleri yapılışı hazırladık. Bedava nakış desenlerini videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Brezilya Nakışı Desenleri

Brezilya nakışı salon takımı ve diğer birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Brezilya nakışı rokoko yapımında çok güzel bir çiçeğin yapılışını hazırladık.

Plastik Kanvas İşleme Teknikleri

Plastik kanvas nerede bulunur diye çok soru alıyoruz. Hobi marketlerde ve nette satışı mevcut. Plastik kanvası temin ettiğinizde birçok çalışma için kullanabilirsiniz. Sizlere plastik...

Brezilya Nakışı Yapım Teknikleri

Rokoko işi havluda, brezilya işi salon takımında kullanabilirsiniz. Yepyeni bir teknik. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde verilmiş. Rokoko örgü yapılışı süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

Elde Beyaz İş Nasıl Yapılır?

Beyaz iş desenleri örneklerini elde de yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza dair güzel bir video hazırladık. Beyaz iş salon takımı, beyaz iş pike takımlarında ve daha...

Evde Kurdeleden Kelebek Yapımı

Kurdeleden kelebek nasıl yapılır? Birçok çalışmanızda kullanacağınız güzel bir model. Saç bandı modellerinde ve çeşitli süslemelerde saten kurdeleden kelebek yapımını kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler