Nakış

Kurdele Nakışı Pano Nasıl Yapılır?

Kurdele nakışı tablo modellerinden güllü bir tablo yapılışı hazırladık. Bu tekniği farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Kurdele nakışı pano çizimleri yaparak istediğiniz desenleri oluşturabilirsiniz.

El Yapımı Tespih Nasıl Yapılır?

Kurdeleden tespih ucu modellerinden çok güzel bir örnek yapılışı hazırladık. Kurdeleden tomurcuk gül yapımı videosu. Süslü tespih nasıl yapılır görelim.

El Nakışı Teknikleri

Bu nakışın tam olarak ismi ne olarak geçiyor bilemiyorum. Bilenler bizimle paylaşabilirler. El nakışı salon takımı modelleri olarak yapabilirsiniz. Bedava nakış desenlerini kullanarak istediğiniz...

Brezilya Nakışı Ponpon Yapımı

El nakışı modellerinden brezilya nakışı teknikleri ile devam ediyoruz. Rokoko nakışı modellerinden güzel bir kabartmalı çiçek yapıyoruz.

Suzeni İşi Salon Takımı

Suzeni tığı ile çok şık suzeni salon takımı örnekleri işleyebilirsiniz. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Bu tekniği kıyafet yenileme fikirlerinde de kullanabilirsiniz.

Plastik Kanvas İşleme Teknikleri

Plastik kanvas ile çok şık çantalar, runnerler, amerikan sersivleri, kalemlikler ve daha birçok ürün yapabilirsiniz. Bu videoda plastik kanvas nasıl işlenir güzel bir teknik...

Kurdela Çiçek Teknikleri

Kurdele çiçek yapımı tekniklerinden çok güzel bir çiçek yapılışı hazırladık. Kat kat yapraklı kurdele çiçek modelleri. İstediğiniz süslemede kullanabilirsiniz. Nasıl yapılıyor görelim.

Kurdele İle Çiçek Nasıl Yapılır?

Farklı şekilde gül yapım tekniği hazırladık. Ev dekorasyonunda, süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Saten kurdeleden neler yapılır hep birlikte görelim.

Brezilya Nakışı Desenleri

Brezilya nakışı rokoko yapımından çok güzel bir örnek. Brezilya işi tekniklerinden tüm modelleri ilgilenenler için vermeye çalışıyoruz. Farklı bir teknikle yapılmış çok güzel bir...

Tulum Süsleme Nasıl Yapılır?

Bebek tulumu tasarlamak isteyenler için rokoko nakışı modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. Hastane çıkışı süsleme nasıl yapılır modelleri için , taşlar, nakışlar kullanabilirsiniz....

Öne Çıkan İçerikler