Nakış

Kasnak Pano İşleme

El nakışı nasıl yapılır videoda bulabilir ve kendi dekorasyonunuz için istediğiniz desenleri işleyerek kanaviçe pano modelleri yapabilirsiniz. Kasnak işleme malzemelerini tuhafiyelerde, hobi marketlerde bulabilirsiniz.

3 Boyutlu Nakış Modelleri

Nakış çiçek yapımından çok güzel bir örnek. Birçok yerde havlularda, masa örtülerinde, küçük yapılmış olan örneklerini kolyelerde kullanabilirsiniz. 3 boyutlu nakış nasıl yapılır izleyelim.

Brezilya Nakışı Nasıl Yapılır Yapımı

Brezilya nakışı desenlerinden çok güzel bir örnek var sırada. Brezilya nakışı tekniklerinin bir arada olduğu farklı bir model. Pano modellerinde, havlu ve diğer çalışmalarınızda...

Brezilya Nakışı Gala Çiçeği Yapımı

Brezilya nakışı havlu modellerinde, el yapımı pano modellerinde ve daha birçok çalışmada kullanabileceğiniz çok güzel bir desen. Brezilya nakışı desenleri nasıl yapılıyor hep birlikte...

Tohum İşi Süsleme

El nakışı modellerinden tohum işi ile şahane bir ağaç yapıyoruz. Duvar süsleri, pano modelleri olarak kullanabilirsiniz. Daha küçük yaparak kanaviçe kolye modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Brezilya Nakışı Rokoko Yapımı

Brezilya nakışı desenlerinden çok güzel bir örnek. Brezilya nakışı teknikleri isimlerinden birçok uygulamayı görebilirsiniz. Brezilya nakışı havlu örneklerinde kullanabilirsiniz.

Tohum İşi Çiçek Yapımı

Tohum işi süsleme olarak birçok yerde kullanabilirsiniz. Tohum işi kolyelerde, el yapımı duvar süsü modellerinde, havlularda, bohçalarda ve diğer alanlarda. Tohum işi örgü üzerine...

Telefon Kabı Yapımı

Etamin telefon kılıfı nereden alınır? Bu soruyla çok karşılaşıyoruz. Telefoncularda ve nette satış yapan sayfalar var. Kanaviçe etamin örneklerini delikli telefon kılıflarına işleyebilirsiniz.

Gölge İşi Nasıl Yapılır Video

El nakışı gölge işi modellerinden güzel bir örnek. Gölge işi pike takımları, gölge işi havlu ve örtüler ve daha birçok çalışmada kullanacağınız güzel bir...

Elde Beyaz İş Nasıl Yapılır?

Beyaz iş desenleri örneklerinden elde yapılan güzel bir teknik. Brezilya nakışı tekniklerinden beyaz iş yapılışı. Detayları videoda.

Öne Çıkan İçerikler