Nakış

Pul Payet İşleme Teknikleri

Pul işleme tekniği örneklerinden güzel bir video hazırladık. Tül üzerine , çeşitli kumaşlar üzerine işleme yapabilirsiniz. Elbiseleriniz üzerine abiye süsleme modelleri olarak yapabilirsiniz. Pul...

Plastik Kanvas Teknikleri

Plastik kanvas nereden alınır, plastik kanvas nasıl işlenir diye soran birçok takipçimiz oldu. Nette satış yapan siteler mevcut. Ve hobi marketlerde bulabilirsiniz. Şimdi plastik...

Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı

Kurdeleden çiçek yapımı anlatımlı. El yapımı toka modelleri olarak kullanabilirsiniz. Diğer süslemelerinizde kullanabilirsiniz. İnce kurdeleden çiçek yapımı sizler için yayında.

Kanaviçe Kolye Ucu

Kanaviçe kolye modellerinden kuşlu desenin nasıl işlendiğini , nasıl kolye yapıldığını göreceğiz. Videoda gördüğünüz kolye ucu modelinin nette satışı mevcut. Kanaviçe kolye yapımını izleyelim.

El Nakışı Teknikleri

El nakışı örnekleri ile çok güzel pano modelleri yapabilirsiniz. Birçok alanda kullanabilirsiniz. Basit nakış iğne teknikleri nelerdir ile yapılmış güzel bir modeli izleyelim.

Boncuk İşleme Nasıl Yapılır Video

Kumaş üzerine boncuk işleme nasıl yapılır çok güzel bir çalışma. Kıyafetleriniz üzerine boncuk işleme modelleri yapabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek çok güzel bir çalışma.

Kot Süsleme Modelleri

Çok  şık , çok güzel bir çalışma. Kot süsleme malzemelerini  boncuklarla, dantellerle yapabilirsiniz. Biz bugün pantolon üzerine nakış nasıl işlenir ondan bahsedeceğiz. Kot süsleme...

Kurdele Oyası Gül Yapımı

İki renkli kurdele oyalarından çok şık bir örnek. Pembe menekşe. Kurdele oyası yapılışını birçok yerde kullanabilirsiniz.

Plastik Kanvas İle Kutu Yapımı

Plastik kanvas ile birçok çalışma yapabilirsiniz. Biz bugün kutu yapımını anlatacağız. Plastik kanvas nereden alınır derseniz hobi marketlerde bulabilirsiniz. Ve nette satışı mevcut. Plastik...

Nakış Öğrenmek İstiyorum

El nakışı nasıl yapılır basit bir modelin yapılışını hazırladık. Bu güzel teknikle kasnak nakışı modelleri yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Öne Çıkan İçerikler