Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları

Çeyizlik yelek modelleri olarak örmek isteyeceğiniz çok hoş bir model. Anne yeleği modelleri olarak da yapabilirsiniz şişle yelek örneklerini. İşte tarifi.

Tığ Oyası Modelleri

Tığ oyası modelleri ve yapılışlarından dört yapraklı çok güzel bir çiçek tarifi var sırada. Basit tığ oyaları ile yazmalarınızı renklendirebilir çeşit çeşit oyalar örebilirsiniz.

Tığla Şal Modelleri ve Yapılışı

Çeyizlik şal modelleri olarak rahatlıkla örebilirsiniz. Tarif baştan sona videoda. Şal modeli yapılışı için angora ipler kullanabilirsiniz. İşte tarif.

İki Şişle Patik Modelleri 2018

İki şişle patik yapımı anlatımlı çok kolay bir model. Kendinize hemen örmeye başlayabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel bir model. Örmesi kolay. Patik modelleri...

Tunus İşi Teknikleri Örnekleri

Tunus işi örgü modellerinden çok güzel bir model. Örgü şapka modellerinde, örgü boyunluk modellerinde çok güzel duruyor. Erkek boyunluk modelleri için bu örneği kullanabilirsiniz....

Örgü Fiyonk Modelleri Yapımı

Erkek bebek örgü modellerini süslemek için, amigurumi oyuncaklarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Tığ işi örgü fiyonk nasıl yapılıyor izleyelim.

Üç Boyutlu Kelebek Yapımı

Lif modellerini süslemede, örgü süsleme sanatında ve bebek yeleklerinde kullanacağınız sevimli bir kelebek. Tığ işi kabartmalı kelebek yapımını keyifle örebilirsiniz. Buyrun tarife.

Gelin Yeleği Modelleri

Şiş örgü modellerinden lastik izi örgü modelinden şık bir yelek. Bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Örgü yelek modelleri büyükler için...

Etol Şal Yapımı

Şal modellerini sevenler için popcorn örgü modellerinden çok şık etol şal yapımı örüyoruz. Popcorn örgü modellerini bebek battaniyesi örneklerinde ve birçok örgüde kullanıyoruz. Etol...

Kolay Zincir Şal Yapımı

Üçgen şal modellerinden çok güzel ve kolay bir modelin yapılışı var sırada. Tığ işi zincir şal düz renk iplerle, batik iplerle örebilirsiniz. İşte tarifi.

Öne Çıkan İçerikler