Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri Yeni

Havlu kenarı modelleri olarak, kenar oyası modelleri olarak örebileceğiniz çok şık bir model. Kolay havlu kenarı modellerini çeyizleriniz için örebilirsiniz.

Pul Oyaları Modelleri

Analı kızlı boncuk oyaları yapılışı. Yeni pul oyası modelleri arayanlar sizler için çok güzel ve kolay örgü modellerinden tığ oyası yapılışı hazırladık.

Makrome İpinden Kaşıklık Yapımı

Makrome iplerini birçok alanda kullanıyoruz. Şimdi mutfak dekorasyonu için çok şık bir örün yapıyoruz. Daha önce makrome bileklik nasıl örülür, makrome ipinden takı modellerinden...

Çivili Kasnakta Battaniye

Bebek battaniyesi modelleri, lif modelleri olarak kullanacağınız çok güzel bir örnek. Ponponlu bebek battaniyesi tarifini videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Kolay Hırka Yapımı Modelleri

Merserize iplerle yazlık hırka modelleri. Derya Baykal uzun hırka modelleri olarak yapabilirsiniz. İsterseniz kısa olarak da yapabilirsiniz. Hırkanın boyutları tamamen sizin tercihiniz.

Plastik Kanvas İle Kutu Yapımı

Plastik kanvas ile birçok çalışma yapabilirsiniz. Biz bugün kutu yapımını anlatacağız. Plastik kanvas nereden alınır derseniz hobi marketlerde bulabilirsiniz. Ve nette satışı mevcut. Plastik...

Yeni Pul Oyası Modelleri

Yeni boncuk ve pul oyalarını sadece yazmalarınız için değil kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Pul oyası çeşitlerinden güzel bir model hazırladık.

Puf Çiçekli Lif Yapımı

Puf çiçekli çok şık bir lif modelleri. Lif modelinin boyutlarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kare lif modelleri, uzun lif modelleri olarak örebilirsiniz.

İşkembe Örneği Yapımı

Çok şık ve çok güzel bir model. Birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz. İşkembe modeli bebek yeleği yapabilirsiniz. İşkembe modeli atkı yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Basit ve gösterişli lif modelleri yapılışı. Yeni lif örneği örneklerini bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. İşte çok güzel bir model daha.

Öne Çıkan İçerikler