Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Boncuklu Tığ Oyaları

Boncuk oyası istiyorum yeni modeller olsun istiyorum diyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek. Tarifi detaylı bir şekilde videoda. Yazma, havlu ve diğer kenar...

Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı

Atkı modellerinde, bere modellerinde ve diğer tüm şiş örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir örnek. Tüm detayları ayrıntılı bir şekilde videoda yer alıyor. İyi seyirler.

Açıklamalı Tığ İşi Yelek Modelleri

Tığ işi yelek modellerinden mevsimlik güzel bir örnek. Batik iplerle örebilirsiniz. Yazın tatilde merserize örgü modelleri elbise olarak örüp kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Kolay Hasır Örgü Modeli

Bebek örgü modellerinde, örgü şapka modellerinde, boyunluk modellerinde ve tüm örgülerinizde kullanacağınız harika bir örnek. Kolay hasır örgü modeli nasıl yapılıyor hep birlikte izleyelim.

Tığ İşi Dantel Bluzlar

Daha küçük sayılarla başlayarak kız çocuklarınız için de örebilirsiniz. Tığ işi bluz nasıl yapılır detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Merserize tığ işi bluz modellerini...

Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarı yapılışı video anlatımlı modeli kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. İyi seyirler.

Kar Tanesi Lif Yapımı

Lif modellerinden çok güzel çiçekli lif yapılışı. Kar tanesini andıran lif örnekleri anlatımına videodan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşte tarifi.

Yuvarlak Hasır Çanta Yapımı

Sezonun moda çantasını daha ucuza mal ederek kendiniz yapabilirsiniz. Halat çanta yapımı tüm detayları ile videoda. Çevrenizden malzemeleri temin ederek hasır iple çanta yapabilirsiniz.

Tığ İşi Kenar Süsleri

Battaniye kenarı tığlama, havlu kenarı modelleri ve birçok kenar oyası modelleri olarak kullanabileceğiniz şık bir örnek. Tığ işi kenar modelleri nasıl yapılıyor izleyelim.

Örgü Çanta Yapımı Anlatımlı

Tığ işi örgü çanta modellerinden şık bir örnek. Kendiniz ve sevdikleriniz için örgü çanta modelleri açıklamalı örnekleri örebilir hediye edebilirsiniz. Satış içinde güzel fikirler,...

Öne Çıkan İçerikler