Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Şişle Baykuş Bere Yapımı

Baykuşlu örgü modellerinden çok şık bir şapka modelleri ve yapılışı hazırladık. Baykuş bebek şapkası nasıl örülür görelim.

Sibel Kavaklıoğlu Yelek Yapımı

Derya Baykal yazlık yelek yapımını dilediğiniz zaman örerek kullanabilirsiniz. Mevsimlik olarak da kullanabilirsiniz. Çok şık bir yelek. Tığ işi yelek modelleri nasıl yapılıyor görelim.

Püsküllü Bebek Botu Yapımı Video

Bu videomuzda bot şeklinde patik nasıl yapılır onu izleyeceğiz. Sizde çocuklarınıza çim örgü patik yapımı yapabilirsiniz. Tığ işi patik modellerinden çocuklarınız için çok güzel...

Şiş Oyası Modelleri Yapılışı

İğne oyası tadında şişte tığ oyası yapımı yapıyoruz. Şiş oyası örneği arayanlar için oldukça güzel bir model. Yapılışı ise tamamı videoda.

Anlatımlı Lif Modeli Örgü Modelleri

Değişik lif örnekleri arayanlar için fırfırlı lif yapımı videosu hazırladık. Baştan sona nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir yer olursa sorabilirsiniz....

Havlu Kenarı Örnekleri Tığ

Çeyizlik dantel havlu kenarı modelleri arayanlar için en güzel havlu kenarı modelleri yapılışı hazırladık. Buyurun tarifimize.

İki Parmakla Fiyonk Yapımı

Elbiseye fiyonk bağlamak için kullanabilirsiniz. Patik modellerine fiyonk bağlamak için kullanabilirsiniz. Katmerli fiyonk yapımı yapılışını görelim şimdide.

El Yapımı Cüzdan Yapılışı

Özel tasarım cüzdanlar yapmak ister misiniz. El cüzdanı bayan ve çocuklarınızın kullanacağı çok şık bir cüzdan yapıyoruz. Çanta modelleri olarak da kullanabilirler.

Tarak İle Örgü Örme

Kolda örgü modeli yaptık, parmakla örgü modeli yaptık şimdide tarakla örgü modeli yapıyoruz. Değişik örgü modelleri arayanlar için güzel bir teknik.

Lif İpinden Çilekli Boyunluk Yapımı

Örgü boyunluk modelleri ve yapılışından çok güzel bir örnek hazırladık. Lif modellerini bu şekilde şapka ve boyunluk modelleri olarak uygulayabilirsiniz. Güzel bir model, güzel...

Öne Çıkan İçerikler