Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Kolay Şiş Örgü Kuzulu Patik Yapımı

İki şişle örülen bebek patik modelleri anlatımlı kolay bir örneğin yapılışını hazırladık. Bebek patik modelleri ve yapılışı videoda anlatılmakta. İyi seyirler.

Tığ İşi Noel Baba Yapımı

Havlu kenarı modelleri, tığ oyası modelleri, kenar oyası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü noel baba yapımı tüm detayları ile videoda.

3 Boyutlu Tığ İşi Örgü Modeli Yapılışı

Üç boyutlu yelek, üç boyutlu battaniye modellerinde ve diğer tığ işi örgü modellerinde kullanacağınız çok güzel bir örnek. Tüm detayları videoda. İyi seyirler.

Bademli Patik Örneği

En yeni gelin patikleri yapımı ile devam ediyoruz. Dantel desenli patik örüyoruz. Badem patik örneği. Tığ işi patik modellerinden zarif bir örnek.

Kolay Örgü Babet Patik Yapımı

Şiş örgü modellerinden haraşo örgü modeli ile babet patik yapımı anlatımlı örneği kullanacağız. Kolay babet patik yapımı nasıl örülür yayında.

Çapraz Burgu Örgü Yapımı

Birçok örgü modelinde kullanacağınız çok şık bir örnek. Bebek örgü modellerinde ve kendinize öreceğiniz şiş örgü modellerinde kullanabilirsiniz. İşte tarifi.

Makrome İpinden Kenar Oyası Yapımı

Makrome ipinden havlu kenarı olarak kullanabilirsiniz. Makrome ipinden bileklik, makrome ipinden çanta örülüyor. Şimdi yine makrome ipi kullanarak şık bir kenar oyası modelleri yapıyoruz.

Türkan Şoray Kirpiği Örgü Modeli

Türkan Şoray kirpiği örneği tığla yapılan modelde çok güzel şimdi paylaşacağımız şişle yapılan modeli de. Şal modellerinde, yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Nasıl yapılıyor görelim.

Parmak Örgüsü Boyunluk Yapımı

Parmak örgüsü battaniye de yapılır , boyunluk modelleri de. Bugünkü konumuz boyunluk. Elde örgü örme tekniklerinden şık bir örgü boyunluk modelleri yapılışı.

Oyuncak Bebek Saçları Nasıl Yapılır?

Amigurumi bebeklere, keçe bebeklere, bez bebeklere, keçe peri kızlarına saç nasıl yapılır. Şimdi 3 farklı çalışma göreceğiz. Oyuncak bebeklere saç yapımını sizde bu tekniklerle yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler