Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

Fimo Hamuru Çalışmaları

Polimer kil çalışmaları birçok alanda, yerde kullanılıyor. Bugün polimer kil ile kaşık süsleme yapıyoruz. Polimer kilden buzdolabı süsü olarak da kullanabilirsiniz.

Çelik Kapı Yenileme

Ben henüz böyle bir yenileme işlemi yapmadım. Çelik kapı boyanırmı diyenler, boyamak isteyenler için eski çelik kapı yenileme nasıl yapılır görelim.

Kağıttan Gül Yapımı Aşamaları

Şahane bir çiçek yapıyoruz. Gelin çiçeği modellerinde, konvoy süsü modellerinde, çeşitli süslemelerde kullanacağınız süper bir gül. Eva kağıdı ile yapılan çalışmalar arasında başta yer...

Kilden Succulent Yapımı

Kilden neler yapılır dedik herkesin sevdiği succulent türleri yapalım dedik. Succulent terrarium modellerini polimer kilden yapıyoruz.

Kokulu Taş Çerçeve Nasıl Yapılır?

Kokulu taş yapımı püf noktaları ile birlikte çerçeve yapıyoruz. Kokulu taş çerçeve kalıbı kullanarak istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kutu Kaplama Teknikleri

Kumaşla kutu kaplama nasıl yapılır videolu olarak anlatıyoruz. Kadife kumaş kullanıyoruz. Kutu kaplama malzemelerini çevrenizden temin ederek dekorasyonunuza renk katacak kutular yapabilirsiniz.

İnsan Yüzü Çizimi Karakalem

En güzel yüz çizimlerini aşama aşama anlatan bir video. Yüz çizmek isteyenler için adım adım karakalem portre çizimi yayında. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=2TR847FwfDE

Çoraptan Oyuncak Cüce Yapımı

Çoraptan oyuncak maymun yapımını, çoraptan oyuncak bebek yapımını gösterdik şimdi geldi oyuncak cüce yapımına. Tüm aşamaları videoda.

Kolay Anlatımlı Bebek Yelekleri

Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışlarından şahane bir yakadan başlama bebek yelekleri hazırladık. Örmek isteyenler için tarifi videoda.

Kulak Çöpüyle Tasarım

Kulak çöpüyle harikalar yaratmak ister misiniz. İşte sizlere çok güzel bir çalışma. Yağlı boya nasıl yapılır diyenler için. Kulak çöpünden etkinliklere hazır mısınız?

Öne Çıkan İçerikler