Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

Polimer Kil Kupa Tasarımı

Fimo hamuru ile neler yapılır sorusuna en güzel cevaplardan biri. Polimer kil çalışmalarınız arasına katabilirsiniz bu güzel örneği. Hediyelik fikirler içinde çok güzel kendin...

Kulak Çöpünden Resim Yapımı

Kulak çöpünden yapılan etkinlikler arasında çok güzel bir örnek hazırladık. Kulak çubuğu ile etkinlik düşünenler bu videoyu izleyerek fikir edinebilirler.

Gazeteden Kedi Yapımı

Eski gazetelerden neler yapılır? Çok şık süsler yapılır. Şimdi sizlerle paylaşacağımız gibi. Gazeteden yapılan tasarımlar arasından çok güzel bir örnek. İşte yapılışı.

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

Hediye paketi yapımı tekniklerinden çok şık bir model hazırladık. İçine isterseniz kına koyarak el yapımı kına keseleri koyarak kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler koyabilirsiniz.

Damat Fincanı Süsleme Nasıl Yapılır?

Damat fincanı yazıları hazırlayarak çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Biz bir örnek hazırladık. Damat fincanı kalemi ile çok güzel süslemeler yapmaya hazır mısınız.

Kupa Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

Bardağa baskı makinesi olmadan evde kendiniz yapabilirsiniz. İstediğiniz fotoğraflarınızı , anılarınızı kupa üzerine baskı şeklinde yapabilirsiniz. Tüm detaylar videoda.

Kilden Meyve Şeklinde Tabak Yapımı

Polimer kil çalışmalarına güzel bir tabak yapımı ekliyoruz. Polimer kilden neler yapılır sorusunu çok alıyoruz. Ve güzel bir polimer kil malzemeleri ile dekoratif tabak...

Fimo İle Kaşık Süsleme

Polimer kil çalışmalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok şık kaşık süsleme modelleri yapıyoruz. Polimer kili hobi marketlerde , internette bulabilirsiniz.

Quilling Yapımı

Quilling nasıl yapılır en güzel örneklerinden bir kesit. Quilling sanatı kağıt kıvırarak yapılan çok güzel bir sanat. Şimdi sizlere kağıttan çerçeve yapımını gösteren güzel...

Kasnak İşi Havlu Kenarı

Yıldızlı kasnak örneklerinden çok güzel bir havlu kenarı yapımı hazırladık. Kasnaklara örnekler yaparak birçok model çıkartabilirsiniz. İşte sizlere havlu kenarı olarak kullanacağınız çok güzel...

Öne Çıkan İçerikler