Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

İpten Yapılan Tasarımlar

İpten yapılan süsler arasında hazırlayacağımız topları birçok projede kullanabilirsiniz. İple yapılan hobiler için balon, tutkal ve ip kullanıyoruz. Ve çeşitli projelerde kullanıyoruz.

Yapay Çiçekten Bileklik Yapımı

Gelin bilekliği olarak, nedime bileklikleri olarak yapabilirsiniz. Özel günlerde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Elbise için çiçekli kemer modelleri olarak kullanabilirsiniz. Birçok şekilde kullanabileceğiniz nedime bileklikleri...

Plastik Gondol Havluluk Yapımı

Çevrenizden gondol havluluk malzemelerini temin edip istediğiniz renklerde kadife kumaşla kutu kaplama modelleri yapabilirsiniz. Kadife havlu sepeti yapımı için güzel bir model sizlerle.

Söz Çikolatası Modelleri

Söz çikolatası süslemek isteyenler için güzel bir model var sırada. Kutusu ile birlikte nişan çikolata süslemesi hazırlayabilirsiniz. Nişan süsleme çikolatası malzemelerini hazırlayarak sizde yapabilirsiniz.

Giysi Süsleme Kıyafet Yenileme

Elbise yenileme fikirleri, tişört yenileme projeleri hazırladık. Ufak dokunuşlarla kıyafetlerinizi yenileyebilir yepyeni bir hale dönüştürebilirsiniz. Eski kıyafetleri yenileme yapımı için işte sizlere birkaç fikir.

Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı Kolay

Çocuklarınıza özel doğum günü süsleri nasıl yapılır youtube videosu hazırladık. Doğum günü süsleme örneklerini çoğunuzun yaşına göre her rakamı hazırlayıp yapabilirsiniz.

Yün Keçeden Kuş

Keçeden yapılmış kuşlar ile devam ediyoruz. Yün keçeden yapılan çalışmalara birçok kendin yap projesi paylaştık. Şimdi onlar arasına bir güzel çalışma daha ekliyoruz. Keçe...

Resimli Telefon Kılıfı Yapımı

En sevdiğimiz fotoğraflar artık telefon kılıflarımızda. Kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak istiyorsanız işte sizlere bir yöntem. Telefon kılıfına baskı nasıl yapılır izleyelim.

Bardak Üzerine Fotoğraf Baskısı Nasıl Yapılır?

En sevdiğiniz fotoğraflarınızı kupalarınız, fincanlarınız üzerine yapıştırma ister misiniz. Resimli bardak yaptırmayı düşünüyorsanız evde nasıl yapılır birazdan göreceğiz. Sadece ütü ile fotoğraf baskılı kupa...

Fincan Süsleme Modelleri

Fincan süsleme malzemelerini hobi marketlerden temin ederek çok güzel kendin yap dekorasyon projeleri hazırlayabilirsiniz. Çiçek şelalesi yapılışı yapabilirsiniz mesela.

Öne Çıkan İçerikler