Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

String Art Nasıl Yapılır?

String art malzemelerini etrafınızdan kolayca bulabilirsiniz. String art ipi ve çivilerle yapılan çok güzel bir sanat. Nasıl yapıldığına dair sizlere küçük bir örnek.

Polimer Kil ile Kaşık Kaplama

Polimer kil çalışmaları için çok güzel mutfak dekorasyonunuz için kaşık süsleme modelleri yapabilirsiniz. Sizlere fikir verecek güzel bir çalışma hazırladık. İyi seyirler.

Evadan Papatya Yapımı

Eva süngerinden çiçek yapımı yapıyoruz. Ve Çok güzel bir el yapımı taç modelleri yapıyoruz. Bu çiçeği farklı süslemelerinizde de kullanabilirsiniz. Evadan çiçek nasıl yapılır...

Taşlardan Pano Yapımı

Ev dekorasyonunuz için kendi el emeğiniz olan pano modelleri yapmak ister misiniz. Taş pano yapımı hazırladık. Taş boyama işini çok seveceksiniz.

3d Origami Kağıdı Nasıl Katlanır?

Modüler origami örneklerinde kullanılıyor. Boyutları var. Aynı teknikle katlıyorsunuz. Katladığınız kağıdın kağıdın boyutları değişiyor. Modüler origami nasıl yapılır izleyelim.

Hediye Kutusuna Kağıttan Kurdele Fiyonk Yapımı

Hediye paketi süsü yapımı olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel bir çalışma. Renkli karton kağıtla kurdele yapımı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta.

Polimer Kil İle Kupa Kaplama

Kil hamurundan neler yapılır diye çok soru alıyoruz. İşte sizlere çok güzel bir örnek. Polimer kil çalışmalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Polimer kil fiyatları uygun. Hobi...

Kartondan 3 Boyutlu Çiçek Yapımı

Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel bir çalışma. Doğum günü süsleri olarak yapabilirsiniz. Kağıt çiçek malzemelerini hobi marketlerden bulup videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

Kulak Çöpünden Tasarımlar Yapımı

Boyamaya yeni başlayanlar için çok güzel bir teknik yapılışından bahsedeceğiz. Kulak çöpüyle tasarım tablolar, panolar yapabilirsiniz. Kulak çöpünden yapılan etkinliklere en güzel örneklerden biri.

İp Sanatı Nasıl Yapılır?

Filografi sanatı, string art olarak da geçiyor ismi. Çok güzel bir çalışma. Beğendiğiniz figürleri ip ve çivilerle tablo haline dönüştürebilirsiniz. Filografi çivisi nasıl çakılır,...

Öne Çıkan İçerikler