Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

Betondan Ananas Saksı Yapımı

Daha önce betondan bal kabağı saksı yapımını paylaşmıştık. Şimdi ise ananas kullanarak çok şık betondan saksı yapımı yapıyoruz. Kokulu taş kalıpları içinde kullanabilirsiniz. İşte...

El Yapımı Nikah Şekerleri

Evde nikah şekeri yapmak için gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra videoyu takip ederek çok şık nikah şekeri modelleri yapabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek güzel bir...

Büyük Kutu Yapımı

Kadife kumaş ile havluluk yapımı yapıyoruz. Hazır olarak kutu almıyor karton kullanarak evde kendimiz yapıyoruz. Kutu yapımı hediye olarak da kullanabilirsiniz.

Yün Keçe İle Kedi Yapımı

Keçe iğneleme tekniği ile kedi yapıyoruz. Aynı teknikle birçok yün keçeden hayvan yapımı yapabilirsiniz. Sevimli bir kedi yapmak isterseniz işte tarifi.

Kutu İçinde Gül Yapımı

Kutu içinde gül yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İstediğiniz renklerde güller hazırlayarak doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri , özel günleriniz için sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Mandala Yapımı Video

Evde kalan ipleri değerlendirmek için yün mandala yapımı yapabilirsiniz. Çıtalar ve renkli iplerle yapılmış çok güzel kolay mandala örnekleri ile başlayıp daha sonra kendi...

Balon ve Kartondan Ev Yapımı

Balonla yapılan etkinliklere çok güzel bir örnek hazırladık. Dekorasyonda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dekoratif mumluk modelleri olarak, bahçe süsleri olarak, mini bahçe süsleri olarak kullanabilirsiniz....

Hediyelik Minik Kavanoz Süsleme

Kavanoz süsleme modelleri ile kendiniz çerez keseleri süsleme modelleri yapabilirsiniz. Kına çerezi süsleme örnekleri için çiçekler, tüller, boncuklar kullanabilirsiniz. İşte güzel bir örnek.

Defterden Planlayıcı Yapımı

Planlayıcı yapımı kolay güzel bir model hazırladık. Kendiniz için, arkadaşlarınıza hediyelik fikirler için yapabilirsiniz. Planlayıcı ajanda yapımı aşamaları videoda.

Makrome Süsleri

Makrome örnekleri modellerinden çok güzel bir model. Kendin yap projelerine makrome teknikleri ile devam ediyoruz. El yapımı duvar süsleri, kapı süsleri olarak yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler