Hobi Dünyası

Hobi Dünyası

Beyaz Kına

Beyaz kınayı nerden bulabilirim diyorsanız artarlarda, nette satış yapıyorlar. Birçok farklı renkte hint kınası modelleri var. Henna kına yapımından beyaz ile yapılmış güzel bir...

Değişik Meyve Sunumları

Şekilli meyve tabağı nasıl hazırlanır , meyveler şekilli nasıl kesilir gösteren güzel bir video. Tabakta meyve sunumu yaparak misafirlerinize , ev halkına iştah açıcı...

Karakalem Kaş Çizimi

Karakalem çalışmalarına ilgi duyuyorsanız bu güzel videoyu izlemelisiniz. Sizde bu videoyu izleyerek adım adım evde kolay göz çizimi yapabilirsiniz.

Poğaça Şekilleri

Birbirinden değişik poğaça şekilleri ile misafirlerin gözlerini doyurun sonra nasılsa mide de doyacaktır :) Bu videomuzda değişik poğaça şekilleri izleyeceksiniz. Evde sizde yaparak farklı...

Hama Boncuk Nasıl Yapılır?

Hama boncuk şablonları kullanarak çok güzel desenler yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yepyeni desenler de oluşturabilirsiniz. Hama boncuk örnekleri yapılışına güzel bir örnek videoda.

Kilden Gül Yapımı

Polimer kilden çok güzel bir çalışma yapıyoruz. Kil hamurundan yapılan çalışmalar arasında en güzel modellerden biri. Dekoratif amaçlı , sevdiklerinize hediye etmek için kullanabilirsiniz.

Ahşap Harf Nasıl Yapılır?

Ahşap harf isimlik yapımı yapabilirsiniz. Kızlarınız için , oğullarınız için, eşiniz ve kendiniz için. Ahşap harf nasıl boyanır şimdi videoda izleyeceğiz.

Kasnak İşi Nasıl Yapılır?

Kasnak işi nasıl yapılır video izleyerek evde kendiniz yapabilirsiniz. Kasnaklarla çok şık kasnak işi salon takımı yapılışı modelleri yapabilirsiniz.

Evde Silikon Kalıp Havuzu Nasıl Hazırlanır?

Kokulu taş modellerinde , pastacılık modellerinde, çikolata kalıplarında yapabilirsiniz bu kalıbı. Evde silikon kalıp yapımı yapmak isteyenler bu kalıp havuzlarını yaparak düzgün kalıplar yapabilirler.

Quilling Mumluk Yapımı

Quilling şeritleri ile çok şık dekoratif mumluk modelleri yapabilirsiniz. Sizlere bu konu ile alakalı güzel bir örnek hazırladık. Zaman zaman videolarımıza quilling çalışmaları ile...

Öne Çıkan İçerikler