Ahşap Boyama

Serçe Yuvası Yapımı

Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanacağınız çok güzel bir model. Kartondan muhabbet kuşu yapımı dekorasyonunuza renk katacak.

Ahşap Boyama Teknikleri Video

Evde ahşap boyama teknikleri ile çok güzel bir uygulama yapıyoruz. Ahşap boyama poşetlik modelleriniz için uygulayabilirsiniz. Ahşap boyama örneklerine uygulayacağınız bir teknik.

Ahşap Boyama Örnekleri

Ahşap boyama objelerini istediğiniz şekilde, istediğiniz tekniklerle boyayabilirsiniz. Ahşap boyama eskitme uygulayabilirsiniz. Dekupaj tekniğini uygulayabilirsiniz. Sizlere küçük bir örnek.

Ahşap Kuş Evi Boyama

Ahşap boyama objelerinden kuş evini boyuyoruz. Ahşap boyama tekniklerini uygulayarak çok güzel kuş evleri boyayabilir, çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. İşte sizlere dekorasyonda, çeşitli süslemelerde...

Ahşap Ev Poşetlik

Ahşap poşetlik ekmeklik yapımı için fikir verecek güzel bir kendin yap projesi. Polimer kil çalışması ile güzel bir poşetlik modelleri yapıyoruz.

Çelik Kapı Yenileme

Ben henüz böyle bir yenileme işlemi yapmadım. Çelik kapı boyanırmı diyenler, boyamak isteyenler için eski çelik kapı yenileme nasıl yapılır görelim.

One Stroke Tekniği ile Yaprak Yapımı

Hem yaprak yapımını hemde one stroke tekniği ile gül yapımını görüyoruz bu videoda. One stroke videolarını evde takip ederek sizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ahşap Harf Nasıl Yapılır?

Ahşap harf isimlik yapımı yapabilirsiniz. Kızlarınız için , oğullarınız için, eşiniz ve kendiniz için. Ahşap harf nasıl boyanır şimdi videoda izleyeceğiz.

Ahşap Doğum Panosu Yapımı

Boyanabilir ahşap objelerle çok güzel bir çerçeve modeli yapıyoruz. Hobi marketlerde tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Sizde kızlarınız için oğullarınız için, satış için çok şık ,...

Doğum Panosu Nasıl Yapılır?

Doğum panosu kokulu taş ile de süsleyebilirsiniz çerçevelerin içlerini, minyatür ahşap objelerle de. Şimdi sizlere evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ahşap doğum panosu yapımı hazırladık.

Öne Çıkan İçerikler