Cam Boyama

Şişe Süsleme Teknikleri

Şişe süsleme örneklerinden kolay ve şık bir model. Cam şişe süsleme örneklerini vazolar için, kavanozlar için içinde yapabilirsiniz.

Cam Kavanozlardan Neler Yapılır?

Mama kavanozlarını değerlendirme , cam kavanozları yenileme işlemleri için sizlere fikir verecek çok güzel bir çalışma. Kendin yap projeleri ile kavanozdan ilginç tasarımlar yapabilirsiniz.

Damat Fincanı Süsleme Nasıl Yapılır?

Damat fincanı yazıları hazırlayarak çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Biz bir örnek hazırladık. Damat fincanı kalemi ile çok güzel süslemeler yapmaya hazır mısınız.

Kavanoz Süsleme Yapımı

Evinizle bulunan cam kavanozları çok farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Dantellerle, boyayarak , dekoratif kağıtlarla. Şimdi sizlere dantel ile yapılmış kavanoz süsleme örnekleri hazırladık. Evinizde bulunan ve...

Cam Şişe Boyama Nasıl Yapılır?

Şişe süsleme örneklerini tarzınıza , ev dekorasyonunuza uygun şekilde yaparak kullanabilirsiniz. Cam şişe boyama malzemelerini çevrenizde, hobi marketlerde kolayca bulabilirsiniz.

Evde Dekoratif Şişe Boyama

Cam şişe boyama malzemelerini hobi marketlerde bulabilirsiniz. Ve istediğiniz şekilde cam kavanoz boyama , cam şişe boyama işlemlerini dekoratif bir şekilde yapabilirsiniz.

Kolay Farklı Mumluk Yapımı

Boş cam kavanozları değerlendirme işlemi yaparak çok güzel dekoratif mumluk yapımından bahsedeceğiz. Cam kavanoz süsleme örnekleri yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Hediyelik Kavanoz Süsleme

Yeni yıl yaklaşıyor. Sevdiklerinize çok güzel bir hediye hazırlamak ister misiniz. Çok güzel evde kendiniz hazırlayacağınız hediyelik fikirler hazırladık. Kavanoz süsleme çeşitleri hazırlayarak sevdiklerinizi...

Hasır İple Cam Kavanoz Süsleme

Kavanoz süsleme malzemelerini her yerde bulabilirsiniz artık. Kavanoz süsleme örneklerinde sıkça kullanılan hasır iple süsleme yapımını göreceğiz.

Polimer Kilden Ev Yapımı

Polimer kil ve cam kavanoz kullanarak çok güzel bir dekor ürünü yapıyoruz. İsterseniz mumluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler