Kokulu Taş

Kokulu Taş Yapılışı

Hediyelik kokulu taş yapabilirsiniz bu videoyu izlediğinizde. Kokulu taş kalıplarını kullanarak kokulu taş isim, kokulu taş pano yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı anlatan güzel bir çalışma.

Evde Silikon Kalıp Havuzu Nasıl Hazırlanır?

Kokulu taş modellerinde , pastacılık modellerinde, çikolata kalıplarında yapabilirsiniz bu kalıbı. Evde silikon kalıp yapımı yapmak isteyenler bu kalıp havuzlarını yaparak düzgün kalıplar yapabilirler.

Evde Doğum Panosu Nasıl Hazırlanır?

Evde doğum panosu yapılışı yapmak isteyenler için çok güzel bir çalışma. Bebeklerinize özel anı panosu hazırlayabilirsiniz. Bu güzel panoyu doğum panosu kokulu taş olarak...

Kokulu Taş Pano Yapımı

Ahşap pano modellerini ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Mutfak dekorunda, dış kapı süslerinde, bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız doğum pano modellerini de hediyelik fikirler olarak sevdiklerinize...

Kokulu Taş Pano Nasıl Yapılır?

Kokulu taş pano yapımı modelleri arayanlar sizler için çok güzel örnekler hazırladık. Kızlarınız için , oğullarınız için yapabilirsiniz. Çok zevkli bir çalışma. Yapılışını videoda...

Kil Heykel Yapımı

Heykel yapımı malzemelerinden çok güzel bir çalışma yapıyoruz. Muhteşem diyebiliriz. Sizde videoyu izleyerek evde heykel nasıl yapılır öğrenmiş ve eviniz için yapmış olursunuz.

Kokulu Taş Çerçeve Süsleme Nasıl Yapılır?

Kokulu taş süsleme yapımından bahsedeceğiz bu videoda. Mıknatıs nasıl yapıştırılır. Nasıl süslenir. Yapıştırıcı olarak ne kullanılır bu videoda aradığınız her şeyi bulacak ve artık...

Kokulu Taş Harf Yapımı

Kokulu taş isimlik modellerinde sıkça kullanılan harf kalıbı çıkarma ve yapımını göreceksiniz. Kokulu taş harf kalıpları kullanarak sevdiklerinizi ismini yazabilir, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kokulu Taş Çerçeve Yapımı

Kokulu taş modelleri arasında sıkça kullanılan modellerden biri. Kokulu taş çerçeve kalıbı kuşlu modeli yaparak özel günlerinde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kokulu Taş İsimlik Nasıl Yapılır?

Kokulu taş modellerinden en çok kullanılanlardan biri kokulu taş isimlik yapımı. Sizlere bu videoda kokulu taş isimlik yapılışı ile ilgili bilgiler verilmekte.

Öne Çıkan İçerikler