Kutu Kaplama

Kadife Kutu Yapımı

Kadife kutu modellerinden havluluk yapımını işliyoruz bugün. Hediyelik kadife kutu olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Videoda havluluk yapımının tüm aşamalarını görebilirsiniz. Videonun kalan kısmına bu...

Basit Yel Değirmeni Yapımı

El yapımı değirmen yapıyoruz. Hasır iple neler yapılır böyle güzel bir değirmen yapılır. Yel değirmeni yapımı okul öncesi çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz.

Kadife Tespih Kutusu

Kadife takı kutusu olarak , kadife tespih kutusu yapımı olarak yapabilirsiniz. Tespih kutusu yapımı için malzemeleri netten veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz. Kadife kutu...

Kadife Kumaşla Sandık Kaplama

Kutu kaplama tekniklerinden bugün çeyiz sandığı kaplama modeli yapıyoruz. Kadife havlu sepetleri, kadife tespih kutularını kapladığımız teknikle kaplıyoruz.

Plastik Kanvastan Kutu Yapımı

Plastik kanvas işleme modelleri ile çok şık kutular hazırlayabilirsiniz. Bardak altlığı modelleri, runnerler, kalemlikler yapabilirsiniz. Plastik etamin nasıl işlenir , nasıl kutu yapılır görelim.

Kadife Kutu Kaplama Nasıl Yapılır?

Kutu kaplama tekniklerinden bugün havluluk yapıyoruz. Havluluk yapımı malzemelerini çevrenizden temin ederek ve videoyu takip ederek rahatlıkla evinizde yapabilirsiniz. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=BQYxr66PkQU

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Bu güzel kutu yapımı hediye olarak verebilirsiniz. Şahane. Organizer olarak kullanabilirsiniz. Kutu yapımı kolay bir şekilde anlatılıyor. Hepimizin çevresinde olan malzemeler ile yapıyoruz.

Kutu Kaplama Teknikleri

Kumaşla kutu kaplama nasıl yapılır videolu olarak anlatıyoruz. Kadife kumaş kullanıyoruz. Kutu kaplama malzemelerini çevrenizden temin ederek dekorasyonunuza renk katacak kutular yapabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusu Kaplama

Kutu süsleme örnekleri ve açıklamalı anlatım ile güzel bir model hazırladık. Ayakkabı kutusundan hediye kutusu yapımı olarak kullanabilirsiniz. İçine hobi malzemelerinizi, kalemlerinizi, makyaj malzemelerinizi...

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

Hediye paketi yapımı tekniklerinden çok şık bir model hazırladık. İçine isterseniz kına koyarak el yapımı kına keseleri koyarak kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler koyabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler