Kutu Kaplama

Karton Kutu ile Hasır Sepet Yapımı

Karton kutu ve hasır iple harika bir sepet yapıyoruz. Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir çalışma. Hobi odasında ipler, banyo dekorasyonunda havlular için kullanabilirsiniz....

Plastik Gondol Havluluk Yapımı

Çevrenizden gondol havluluk malzemelerini temin edip istediğiniz renklerde kadife kumaşla kutu kaplama modelleri yapabilirsiniz. Kadife havlu sepeti yapımı için güzel bir model sizlerle.

Büyük Kutu Yapımı

Kadife kumaş ile havluluk yapımı yapıyoruz. Hazır olarak kutu almıyor karton kullanarak evde kendimiz yapıyoruz. Kutu yapımı hediye olarak da kullanabilirsiniz.

Kadife Kutu Yapımı

Kadife kutu modellerinden havluluk yapımını işliyoruz bugün. Hediyelik kadife kutu olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Videoda havluluk yapımının tüm aşamalarını görebilirsiniz. Videonun kalan kısmına bu...

Basit Yel Değirmeni Yapımı

El yapımı değirmen yapıyoruz. Hasır iple neler yapılır böyle güzel bir değirmen yapılır. Yel değirmeni yapımı okul öncesi çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz.

Kadife Tespih Kutusu

Kadife takı kutusu olarak , kadife tespih kutusu yapımı olarak yapabilirsiniz. Tespih kutusu yapımı için malzemeleri netten veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz. Kadife kutu...

Kadife Kumaşla Sandık Kaplama

Kutu kaplama tekniklerinden bugün çeyiz sandığı kaplama modeli yapıyoruz. Kadife havlu sepetleri, kadife tespih kutularını kapladığımız teknikle kaplıyoruz.

Plastik Kanvastan Kutu Yapımı

Plastik kanvas işleme modelleri ile çok şık kutular hazırlayabilirsiniz. Bardak altlığı modelleri, runnerler, kalemlikler yapabilirsiniz. Plastik etamin nasıl işlenir , nasıl kutu yapılır görelim.

Kadife Kutu Kaplama Nasıl Yapılır?

Kutu kaplama tekniklerinden bugün havluluk yapıyoruz. Havluluk yapımı malzemelerini çevrenizden temin ederek ve videoyu takip ederek rahatlıkla evinizde yapabilirsiniz. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=BQYxr66PkQU

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Bu güzel kutu yapımı hediye olarak verebilirsiniz. Şahane. Organizer olarak kullanabilirsiniz. Kutu yapımı kolay bir şekilde anlatılıyor. Hepimizin çevresinde olan malzemeler ile yapıyoruz.

Öne Çıkan İçerikler