Kutu Kaplama

Kadife Kutu Kaplama Nasıl Yapılır?

Kutu kaplama tekniklerinden bugün havluluk yapıyoruz. Havluluk yapımı malzemelerini çevrenizden temin ederek ve videoyu takip ederek rahatlıkla evinizde yapabilirsiniz. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=BQYxr66PkQU

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Bu güzel kutu yapımı hediye olarak verebilirsiniz. Şahane. Organizer olarak kullanabilirsiniz. Kutu yapımı kolay bir şekilde anlatılıyor. Hepimizin çevresinde olan malzemeler ile yapıyoruz.

Kutu Kaplama Teknikleri

Kumaşla kutu kaplama nasıl yapılır videolu olarak anlatıyoruz. Kadife kumaş kullanıyoruz. Kutu kaplama malzemelerini çevrenizden temin ederek dekorasyonunuza renk katacak kutular yapabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusu Kaplama

Kutu süsleme örnekleri ve açıklamalı anlatım ile güzel bir model hazırladık. Ayakkabı kutusundan hediye kutusu yapımı olarak kullanabilirsiniz. İçine hobi malzemelerinizi, kalemlerinizi, makyaj malzemelerinizi...

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

Hediye paketi yapımı tekniklerinden çok şık bir model hazırladık. İçine isterseniz kına koyarak el yapımı kına keseleri koyarak kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler koyabilirsiniz.

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

El emeği göz nuru. Hazırladığınız hediyelerin kutusunu da kendiniz yapabilirsiniz. Kare hediye kutusu yapımı içine hediyelik fikirlerinizi yerleştirebilirsiniz. Hediye paketi hazırlama ile ilgili güzel...

Kartondan Ev Yapımı

Kartondan ev yapımı aşamalarını izleyerek sizde yapabilirsiniz. Hediye paketleme fikirleri olarak kullanabilirsiniz. Maket ev yapımı anlatımlı olarak verilmekte. İyi seyirler.

Evde Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir?

Söz tepsisi süsleme örnekleri yapmak isteyenler için çok güzel bir video hazırladık. Sizde evde kendiniz yapabilirsiniz. Videoda ayrıntılı bir şekilde yapılışı anlatılıyor. Hayal gücünüzü...

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Kutu yapımı kolay örnekler istiyorsanız ve kadife kutu kaplama yapıyoruz. Yaptığımız kutuyu kadife kumaş ile kaplıyoruz. Çok kolay bir şekilde evde küçük kutu yapımı yapabilirsiniz.

Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır?

Kumaş çiçek yapımını birçok süslemenizde kullanabilirsiniz. Yapılışını videoda adım adım izleyebilirsiniz. Kumaştan gül yapımı teknikleri ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte.

Öne Çıkan İçerikler