Kutu Kaplama

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

Hediye paketi yapımı tekniklerinden çok şık bir model hazırladık. İçine isterseniz kına koyarak el yapımı kına keseleri koyarak kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler koyabilirsiniz.

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

El emeği göz nuru. Hazırladığınız hediyelerin kutusunu da kendiniz yapabilirsiniz. Kare hediye kutusu yapımı içine hediyelik fikirlerinizi yerleştirebilirsiniz. Hediye paketi hazırlama ile ilgili güzel...

Kartondan Ev Yapımı

Kartondan ev yapımı aşamalarını izleyerek sizde yapabilirsiniz. Hediye paketleme fikirleri olarak kullanabilirsiniz. Maket ev yapımı anlatımlı olarak verilmekte. İyi seyirler.

Evde Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir?

Söz tepsisi süsleme örnekleri yapmak isteyenler için çok güzel bir video hazırladık. Sizde evde kendiniz yapabilirsiniz. Videoda ayrıntılı bir şekilde yapılışı anlatılıyor. Hayal gücünüzü...

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Kutu yapımı kolay örnekler istiyorsanız ve kadife kutu kaplama yapıyoruz. Yaptığımız kutuyu kadife kumaş ile kaplıyoruz. Çok kolay bir şekilde evde küçük kutu yapımı yapabilirsiniz.

Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır?

Kumaş çiçek yapımını birçok süslemenizde kullanabilirsiniz. Yapılışını videoda adım adım izleyebilirsiniz. Kumaştan gül yapımı teknikleri ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte.

Evadan Gül Yapımı

Evadan gül yapılışını birçok süslemenizde kullanabilirsiniz. Gelin buketi yapımında, nedime bilekliği yapımında, gelin tacı yapımında, kapı süsü modellerinde ve birçok alanda. Nasıl yapıldığını videoda...

Pet Şişeden Abajur Nasıl Yapılır?

Pet şişeden abajur modellerini farklı birçok şekilde süsleyebilirsiniz. Pet şişeden abajur yapımı  videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte.

Karton Kutudan Takı Kutusu Yapımı

Ayakkabı kutusundan takı kutusu yapımı yapıyoruz. Çok şık ve zarif bir şekilde zevkimize göre süslüyoruz. Pratik takı kutusu yapımı videoda.

Kadife Kutu Havluluk Nasıl Yapılır?

Banyo dekorasyonunda , ev dekorasyonunda kullanacağınız oldukça şık bir ürün. Kadife kutu modellerini istediğiniz renklerde , süslemelerde yapabilirsiniz. Videonun devamına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=BQYxr66PkQU

Öne Çıkan İçerikler