Quilling

Quilling Yapımı

Quilling nasıl yapılır en güzel örneklerinden bir kesit. Quilling sanatı kağıt kıvırarak yapılan çok güzel bir sanat. Şimdi sizlere kağıttan çerçeve yapımını gösteren güzel...

Kağıttan Ayraç Yapımı

Origami 3 boyutlu  kelebek modelinden kitap ayracı modelleri yapımı yapıyoruz. Sizde evde kağıtlarınızı hazırlayarak ve videoyu takip ederek renk renk kelebekler yapabilirsiniz.

Quilling Duvar Süsü Yapımı

Quilling nasıl yapılır , nerelerde kullanılır anlatan çok güzel bir çalışma. Kolay quilling ile çok şık duvar süsleri modelleri yapabilirsiniz.

Quilling Mumluk Yapımı

Quilling şeritleri ile çok şık dekoratif mumluk modelleri yapabilirsiniz. Sizlere bu konu ile alakalı güzel bir örnek hazırladık. Zaman zaman videolarımıza quilling çalışmaları ile...

Quillng Kelebek Yapımı

Kağıt telkari diğer bir ismi. Çok güzel bir çalışma. Quilling sanatı ile yapılmış süper bir kelebek. Sizde bu güzel quilling çalışmaları ile panolar yapabilirsiniz.

Origami Nasıl Yapılır?

Kağıt katlama tekniği ile balık yapımı videosu hazırladık. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Videoları takip ederek origami örneklerini yapabilirsiniz.

Quilling Kalp Anahtarlık Yapılışı

Quilling nasıl yapılır güzel bir örnek göreceğiz birazdan. Çok şık kağıttan anahtarlık modeli yapacağız. Quilling şeritleri hazır olarak satılıyor. Size düşen bu şeritleri alıp...

Quilling Mumluk Nasıl Yapılır?

Quilling tekniği ile çok güzel dekoratif mumluk modelleri yapıyoruz. Quilling şeritleri kullanarak çiçekli güzel bir mumluk. Ev dekorasyonunuza renk katacak.

Üç Boyutlu Origami Nasıl Yapılır?

3 boyutlu origami tavus kuşu yapıyoruz. Çok güzel bir çalışma. 3d origami resimli anlatım yerine daha kolay yapmanız için videolu paylaşım hazırladık.

Kağıt Oyma Sanatı Yapılışı

Hepsi birer sanat eseri. Kağıt oyma sanatı nasıl yapılır diye soruyorsanız beyaz bir kağıt üzerine deseni çiziyorsunuz daha sonra keskin bir aletle çizdiğiniz desenleri...

Öne Çıkan İçerikler