Kendin Yap

Kendin Yap

Gül Kutusu Yapımı

Kendin yap projelerinde bugün gül dolu kutu yapıyoruz. Yapılışı çok kolay. Yapay çiçeklerle, gerçek çiçeklerle, beğendiğiniz çeşitli çiçeklerle yapabilirsiniz bu projeyi. Adım adım gül...

El Yapımı Oyuncak Tavşan

Çoraptan oyuncak yapımı modellerinden tavşan yapıyoruz bugün. Çoraptan hayvan yapımı için sizlere sevimli modellerin anlatımlarını hazırlamaya devam edeceğiz.

Banyo Süsleri Modelleri

Banyo süsleme için kendin yap projeleri hazırladık. Evde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz banyo dekorasyon ürünleri.

Kendin Yap Kuş Yuvası Yapımı

Ağaç dallarını kullanarak çok güzel bir dıy kendin yap projesi yapıyoruz. Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz serçe yuvası yapımı aşamalarını videoda bulabilirsiniz.

Kasnakta Supla Yapımı

Kağıt iple supla yapımı yapıyoruz. Aynı tekniği hasır iple supla yapımı olarak da yapabilirsiniz. Kasnağın şeklini değiştirerek de yapabilirsiniz. Kalp gibi, çiçek gibi. Kağıt...

Teneke Kutulardan Ne Yapılır?

Kola kutusundan ocak, kola kutusundan mumluk yapımı yapıyoruz. Daha önce yapılışlarını paylaşmıştık. Şimdi ise toka olarak veya farklı şekillerde kullanacağınız çok güzel bir kendin...

Bahçeye Küçük Süs Havuzu

Bahçemize süs havuzu yapalım mı diyorsunuz. Süs havuzu malzemelerini temin ettikten sonra videodaki adımları takip ederek sizde bahçeniz için süs havuzu yapabilirsiniz.

Araba Lastiğinden Puf Yapımı

Araba lastiğinden sehpa yapımı, araba lastiğinden saksı yapımını göstermiştik. Şimdi geldi lastikten koltuk yapımına. Çok güzel bir çalışma. Sizde eskiyen araba lastiklerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kristal Reçine İle Neler Yapılır?

Reçine takı malzemelerini kullanarak çok şık canlı çiçekten kolyeler, yüzükler yapıyoruz. Şimdi ise ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediyelik fikirler olarak hazırlayabileceğiniz bir proje...

Kendin Yap Projeleri Dekorasyon

Kendin yap hobi projeleri için ucuz dekorasyon fikirleri bu video altında. İçinde ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz birçok proje mevcut. İyi seyirler.

Öne Çıkan İçerikler