Kendin Yap

Kendin Yap

Eskiyi Yenileme Hobi Dünyası

Eski eşyalarınızı yenileyerek yepyeni görünüme kavuşturabilirsiniz. Masa yenileme örneği, koltuk yenileme fikirleri gibi birçok projeye imza atabilirsiniz. Sizlere fikir verecek küçük örnekler hazırladık.

Gazeteden Dikdörtgen Sepet Yapımı

Gazeteden hasır sepet yapımı yapıyoruz. Hasır görünümlü çok şık bir sepet. Gazeteden sepet yapımı aşamalarını videodan takip ederek sizde ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz.

Günebakan Çiçeği Yapımı

Kağıttan neler yapılır? Ev dekorasyonunda ve birçok süslemede kullanabileceğiniz kağıttan çiçek yapımı hazırladık. Ay çiçeği yapımı aşamalarını hep birlikte izleyelim.

Dekoratif Cam Kavanoz Yapımı

Mutfak dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel bir kendin yap projesi. Sizde bu tarz projeleri, dekorasyon ürünlerini evde kendiniz yapmayı seviyorsanız videomuzu izlemelisiniz. Dekoratif kavanoz çeşitlerini...

Ahşap Çubuklardan Çanta Yapımı

Beğendiğiniz en pahalı çanta modellerini evde daha ucuza mal ederek kendiniz yapabilirsiniz. Videoda çok güzel bir çantanın yapılış aşamalarını izleyeceğiz. El yapımı çanta malzemelerini...

Çerçeve Yapımı Kartondan

Çerçeve yapımı ve malzemelerini izleyeceğiz birazdan. Kağıt kullanarak, karton kullanarak çok şık evde çerçeve yapımını izleyerek sizde kendi eviniz için dekoratif çerçeve modelleri yapabilirsiniz.

Küçük Şişe Süsleme

Cam şişe ile yapılan tasarımlar arasına boncuklarla yapılmış çok şık bir model hazırladık. Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel bir kendin yap projesi.

Kendi Kendini Sulayan Saksı Nasıl Yapılır?

Çok sevdiğiniz orkideleriniz için, mutfakta maydanoz, dereotu gibi yeşillikleri yetiştirmek için damacanadan saksı yapımı yapıyoruz. El yapımı saksı modellerinin tüm aşamalarına bir tık uzaktasınız...

Patlayan Kutu Süslemeleri

Doğum günlerinde, özel günlerde sevdiklerinize hediyelik fikirler için çok güzel bir öneri. Patlayan kutunun içine neler yapılır hep birlikte izleyelim. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=61LEC_V7JEU...

İncili Aynalı Tepsi Yapımı

Ev dekorasyonunuzda, sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Dekoratif aynalı tepsinin yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda yer alıyor. Aynalı tepsi dekorasyonunu kendiniz için yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler