Kendin Yap

Kendin Yap

Kalem Başlığı Yapımı

Kalem arkası süsü yapıyoruz. Çocuklarımız çok mutlu olacaklar. Hediyelik fikirler içinde çok güzel bir örnek. Kalem arkası süsü yapımı yapılışını videodan takip ederek yapalım.

Polimer Kil Kupa Tasarımı

Fimo hamuru ile neler yapılır sorusuna en güzel cevaplardan biri. Polimer kil çalışmalarınız arasına katabilirsiniz bu güzel örneği. Hediyelik fikirler içinde çok güzel kendin...

Eski Çoraptan Melek Yapımı

Yırtık çorapları değerlendirme yapıyoruz ve ev dekorasyonunda kullanacağımız melek figürlü bir süs yapıyoruz. Eski ten çorapları değerlendirmek isteyenler için çok güzel bir örnek.

Eski Kottan Çanta

Eski kotları değerlendirme işlemi yaparak  kottan çanta yapımı yapıyoruz. Sizde eşinizin, kendinizin, kızlarınızın , oğullarınızın pantolonlarını kullanarak eski kottan çanta yapımı yapabilirsiniz.

Eski Gazeteden Raflı Sepet Yapımı

Eski gazetelerden yapılan tasarımlardan sepet yapımı hazırladık. Gazeteden yapılan eşyaları evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Kat kat raflı sepetin yapımı anlatımı videoda.

El Şeklinde Saksı Yapımı

Eldivenden saksı yapımı yapıyoruz bugün. Bahçe dekorasyonunuzda , balkon ve teraslarınızda kullanabilirsiniz. Betondan saksı nasıl yapılır aşama aşama videodan takip edelim.

El Yapımı Barbie Eşyaları

Çocuklarınız için yapabilirsiniz. Ayakkabı kutusundan barbie ev yapımı ve diğer geri dönüşüm malzemelerinden oluşan bir ev. Oyuncak ev yapımı aşamalarını hep birlikte izleyelim. Videonun...

Kartondan Hediye Kutusu Yapımı

Hediye paketi yapımı tekniklerinden çok şık bir model hazırladık. İçine isterseniz kına koyarak el yapımı kına keseleri koyarak kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler koyabilirsiniz.

Gazete Kağıtlarından Saat Yapımı

Süper bir kendin yap dekorasyon fikri. Gazeteden geri dönüşüm projeleri hazırladık. Saat yapımı örneklerini her evde bulunan malzemelerle yapabilirsiniz.

Halı Kaydırmaz Üzerine Paspas Nasıl Yapılır?

Ponpon halı malzemelerini hazırlayın paspas yapıyoruz. Ponpondan ev dekorasyonunuz için çok şık paspaslar, ponpon klozet takımı yapımı yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte tarifi.

Öne Çıkan İçerikler