Kendin Yap

Kendin Yap

Çelik Kapı Yenileme

Ben henüz böyle bir yenileme işlemi yapmadım. Çelik kapı boyanırmı diyenler, boyamak isteyenler için eski çelik kapı yenileme nasıl yapılır görelim.

Kağıttan Gül Yapımı Aşamaları

Şahane bir çiçek yapıyoruz. Gelin çiçeği modellerinde, konvoy süsü modellerinde, çeşitli süslemelerde kullanacağınız süper bir gül. Eva kağıdı ile yapılan çalışmalar arasında başta yer...

20 Sihirbazlık Numarası

Sihirbazlık numaraları izleyerek sizde yapabilirsiniz. Ben hiç denemedim şuana kadar. Herkesin yapabileceği 20 sihirbazlık numarası hazırladık. Hadi hep birlikte hepsini görelim.

Kartondan Çiçek Nasıl Yapılır?

Dev çiçek yapımı yapıyoruz. Ev dekorasyonunda çok kullanılıyor boy boy kağıttan çiçek modelleri. Sizde videoyu takip ederek evinizde yapabilirsiniz.

Kelebek Kanadı Kostüm Yapımı

Çocuklarımız için tülden kelebek kanadı yapımı hazırladık. Tül yerine kaçmış çorapları değerlendirmek için çorap kullanıyoruz. Aynı teknikle evde melek kanadı yapımı da yapabilirsiniz.

Kurdeleden Lale Sepeti Yapımı

Süper bir kendin yap projesi. Güzel kurdele oyaları ile şahane modeller, sepetler hazırlayabilirsiniz. Kurdeleden lale sepeti nasıl yapılıyor hep birlikte izleyelim.

Evde Led Lamba Yapımı

Kendin yap projelerinden güzel bir fikir. Led lamba yapımında kullanılan malzemeleri temin ederek sizde evinizde ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek bir...

Gazeteden Süs Eşyası Yapımı

Gazetelerden yapılan tasarımlar arasına güzel bir kapı süsü, duvar süsü modeli hazırladık. Gazeteden süsler yaparak ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Çoraptan Oyuncak Cüce Yapımı

Çoraptan oyuncak maymun yapımını, çoraptan oyuncak bebek yapımını gösterdik şimdi geldi oyuncak cüce yapımına. Tüm aşamaları videoda.

Çoraptan Oyuncak Yapımı

Ev dekorasyonunda da kullanacağınız çok güzel bir çalışma. Okul öncesi çocuklarla birlikte kardan adam yapımı okul öncesi yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Öne Çıkan İçerikler