Geri Dönüşüm Projeleri

Geri Dönüşüm Projeleri

Kartondan Oyuncak Nasıl Yapılır?

Kartondan basketbol oyunu yapıyoruz. Karton kutudan neler yapılabilir güzel güzel oyuncaklar yapılabilir. Çocuklarımız eğlenceli vakit geçirmeleri için karton oyuncak yapımını izleyelim.

Karton Kutu ile Hasır Sepet Yapımı

Karton kutu ve hasır iple harika bir sepet yapıyoruz. Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir çalışma. Hobi odasında ipler, banyo dekorasyonunda havlular için kullanabilirsiniz....

İpten Yapılan Tasarımlar

İpten yapılan süsler arasında hazırlayacağımız topları birçok projede kullanabilirsiniz. İple yapılan hobiler için balon, tutkal ve ip kullanıyoruz. Ve çeşitli projelerde kullanıyoruz.

Pet Şişe Süsleme

Pet şişeden saksı yapımı paylaştık, birçok pet şişeden geri dönüşüm projesi paylaştık. Şimdi de harika bir sunum tepsisi modelleri hazırlıyoruz. Detaylar videoda.

Giysi Süsleme Kıyafet Yenileme

Elbise yenileme fikirleri, tişört yenileme projeleri hazırladık. Ufak dokunuşlarla kıyafetlerinizi yenileyebilir yepyeni bir hale dönüştürebilirsiniz. Eski kıyafetleri yenileme yapımı için işte sizlere birkaç fikir.

Köpük Top Süsleme Yapımı

Top çiçek modellerinde kumaşla çok güzel bir süsleme yapıyoruz. Köpükten duvar süsleri yapmak isteyenler için işte tarifi.

Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı Kolay

Çocuklarınıza özel doğum günü süsleri nasıl yapılır youtube videosu hazırladık. Doğum günü süsleme örneklerini çoğunuzun yaşına göre her rakamı hazırlayıp yapabilirsiniz.

Kartondan Gece Lambası Yapımı

Gece lambası yapımı için gerekli malzemeleri çevrenizden temin ederek çocuklarınız için bu güzel gece lambası modellerini yapabilirsiniz. Basit gece lambası yapımı tüm detayları videoda.

DIY Kendin Yap

20 farklı kendin yap projesi. Kendin yap hobi projeleri arıyorsanız işte sizlere harika fikirler. Elbiseler, takılar ve daha birçok projeler.

Skulent Teraryum Yapımı

Plastik şişeden saksı yapımı yapıyoruz. Ve içini teraryum örnekleri ile dolduruyoruz. El yapımı saksıları farklı çiçeklerinizi yetiştirmek içinde kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler