Geri Dönüşüm Projeleri

Geri Dönüşüm Projeleri

Kartondan Kalp Dolap Yapımı

Ev dekorasyonunuza renk katacak çok güzel bir çalışma. Kartondan kapaklı kutu yapımı hazırladık. Hemde kalp şeklinde. İstediğiniz renge boyayacağınız çok güzel bir model. Mukavvadan...

Evde Perde Süsleme

Sizlere çok hoşunuza gidecek perde süsleme teknikleri hazırladık. Fon perde modellerinizi bu şekilde yapabilirsiniz. Veya doğum günlerinde masa süsleme modelleri olarak da yapabilirsiniz.

DIY, Evde Notluk Yapımı

Notlarınızı asacağınız çok güzel bir çalışma. Masaüstü notluk olarak kullanabilirsiniz. Çalışma odalarınızda, hobi odalarınızda, çocuklarınızın odasında kullanacağınız çok güzel bir kendin yap projesi.

Süs Şelalesi Yapımı

Çok şirin yapay şelale yapımı videosu hazırladık. Sıcak silikondan şelale yapımı ile kolayca yapabilirsiniz. Maket şelale yapımını birlikte izleyelim.

Silikon Tabancasıyla Süsleme

Silikon tabancasıyla neler yapılır diyorsanız çok şık el yapımı cüzdan modelleri yapılır, evde kolye yapımı yapılır. İşte sizlere bu çalışmaların nasıl yapıldığını anlatan güzel...

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Neler Yapılır

Tuvalet kağıdı rulosu değerlendirmek isteyenler için çok güzel fikirler hazırladık. Birçok güzel tuvalet kağıdı ile yapılabilecekler videoda.

Ahşap Nişan Tepsisi Yapımı

Ahşap sunum kütüğü olarak da çok kullanılmakta. Son zamanlarda ağaç nişan tepsisi olarak da kullanılıyor. Sizlere nişan tepsisi hazırlarken fikir verecek güzel bir video...

Kartondan Neler Yapılır

Süper bir geri dönüşüm malzemesi. Kartondan yapılan tasarımlar ile ilgili çok güzel modeller hazırladık. Sizde evde kendiniz için bu kartondan yapılan icatları yapabilirsiniz.

3D Kartpostal Yapımı

Bu videomuzda 3d kart nasıl yapılır güzel bir örnek göstereceğiz. 3d kartpostal modellerini sevdiklerinizin özel günlerinde üzerine not yazarak hediye edebilirsiniz.

El Yapımı Bardak Altlığı

İncili çok şık kolay bardak altığı yapımı hazırladık. Çeşitli ebatlarda yaparak amerikan servis modelleri olarak da yapabilirsiniz. Süper bir kendin yap projesi. Üstelik çok...

Öne Çıkan İçerikler