Geri Dönüşüm Projeleri

Geri Dönüşüm Projeleri

Kartondan Oje Kutusu Yapımı

Kartondan organizer yapımı var sırada. Oje rafı yaparak tüm ojelerinizi düzenli bir şekilde bir arada tutabilirsiniz. Pratik organizer yapımı sizler için yayında.

Maket Kütük Ev Yapımı

Ahşap maket ev yapımı malzemelerini doğadan bulup yapabilirsiniz. Bahçenizden, ormandan kurumuş ağaçlardan keserek malzemeleri hazırlayabilirsiniz. Ahşap ev yapımı aşamaları tüm detayları ile videoda.

El Yapımı Nikah Şekerleri

Evde nikah şekeri yapmak için gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra videoyu takip ederek çok şık nikah şekeri modelleri yapabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek güzel bir...

Pet Şişeden Yapılan Tasarımlar

Pet şişe ile yapılabilecek şeylerden dekoratif bir ağaç yapımı hazırladık. Güzel bir geri dönüşüm projesi ile plastik şişeden ağaç yapımı yapıyoruz. Pet şişeden fikirler...

Köy Çeşmesi Nasıl Yapılır?

Köy çeşmesi modellerinden çok güzel, dekoratif bir modelin yapılışını hazırladık. Çevrenizden kolayca bulacağınız malzemelerle şahane kartondan musluk yapımı yapabilirsiniz.

Kartondan Kapaklı Kutu Yapımı

Geri dönüşüm malzemelerini kullanarak şahane bir kendin yap projesi hazırladık. Hobi malzemeleriniz, tokalarınızı koyabileceğiniz çok güzel bir proje. Kartondan kapaklı kutu yapımı nasıl oluyormuş...

Cam Şişe Süsleme Teknikleri

Sıcak silikonla neler yapılır diyorsanız işte sizlere güzel bir fikir. Cam şişe ile yapılan tasarımlara bir örnek. Sıcak silikon ile çeşitli süslemeler yapabilirsiniz.

Büyük Kutu Yapımı

Kadife kumaş ile havluluk yapımı yapıyoruz. Hazır olarak kutu almıyor karton kullanarak evde kendimiz yapıyoruz. Kutu yapımı hediye olarak da kullanabilirsiniz.

El Yapımı İcatlar Kolay

3 farklı modelde el yapımı ilginç icatlar hazırladık. Çevrenizde bulunan malzemelerle el yapımı icatlar nasıl yapılır izleyelim.

Kutu İçinde Gül Yapımı

Kutu içinde gül yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İstediğiniz renklerde güller hazırlayarak doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri , özel günleriniz için sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler