Geri Dönüşüm Projeleri

Geri Dönüşüm Projeleri

Çoraptan Kuğu Yapımı

İnce çoraptan yapılmış çok güzel bir çalışma hazırladık. Çoraptan birçok çalışma yapılıyor. Çoraptan bebek yapımı kolay modelleri, çoraptan oyuncak yapımı modelleri ve daha neler...

Telefon Kapağı Süsleme

Kendinize özel telefon kapağı tasarlayabilirsiniz. Örnek modeller arıyorsanız çok güzel bir video hazırladık. El yapımı telefon kapakları sizden başka kimsede olmayacak.

Dantelden Duvar Süsü Yapımı

Dantel kumaşlardan neler yapılır diyorsanız çok güzel duvar süsleri yapılır. Sizlere fikir verecek çok güzel bir ev dekorasyonu kendin yap projesi hazırladık. İyi seyirler.

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ucuz ev aksesuarları yapmak isteyenler için muhteşem kendin yap projeleri hazırladık. Evde olan malzemelerle ve çevrenizde kolayca bulacağınız malzemelerle ev süsleri yapabilirsiniz.

Paletlerden Sedir Yapımı

Balkon dekorasyonu için, teras dekorasyonu için yapabileceğiniz çok güzel bir çalışma. Paletten oturma grubu yapmak isteyenler videomuzu mutlaka izlemeliler.

Kot Pantolondan Kilim Yapımı

Kot pantolon değerlendirme projesi hazırladık. Eski kotları değerlendirerek çok şık paspas modelleri yapabilirsiniz. Eski kotları değerlendirelim diyorsanız sizlere çiçekli paspas yapılışı hazırladık.

Minyatür Bahçe Yapımı Nasıl Yapılır?

Evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz çok güzel bir çalışma. Minyatür bahçe aksesuarları ile minyatür bahçe bitkileri ile dekoratif mini bahçeler yapabilirsiniz. Size fikir verecek güzel bir...

Ev Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap

Tasarım dekorasyon fikirlerini evde kendiniz yapabilirsiniz. Sizlere çalışmalarınızda fikir verecek çok güzel bir çalışma hazırladık. Dekorasyon fikirleri yapımı sizler için yayında.

Kartondan 3 Boyutlu Çiçek Yapımı

Ev dekorasyonunda sıkça kullanılan çalışmalardan biri oldu. 3 boyutlu çiçek modeli nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Sizde yapmayı düşünürseniz tek yapmanız gereken videoyu...

Kadeh Süsleme Çeşitleri

Kadeh süsleme tekniklerinden sizlere çok güzel bir video hazırladık. Sizde evlerinizde kendi tasarımlarınız olan bardak süsleme örnekleri yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler