Geri Dönüşüm Projeleri

Geri Dönüşüm Projeleri

Çoraptan Bebek Yapımı Süsleme

Sırada kalın çoraptan bebek yapımı var. Elleri ceplerinde sevimli bir bebek. Kolay bez bebek yapımını çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Çimentodan Obje Yapımı

Betondan saksı yapımı modellerinden birkaç örnek vermiştik.Şimdi cam şişe kullanarak çok güzel bir çalışma yapıyoruz. Cam şişe süsleme modelleri isteyenler için değişik bir fikir.

Kasalardan Dekor

Tahta kasalardan neler yapılır, tahta kasa nasıl boyanır kısa bir video. Ahşap kasadan raf yapımını izleyeceğiz. Evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz.

Tasarım Dekorasyon Fikirleri

Kendin yap projelerinden harika pratik ev dekorasyon fikirleri hazırladık. Ucuz dekorasyon fikirleri arayanlar videoyu izlemeden geçmesin. İşte sizlere harika projeler.

Gazeteden Biblo Yapımı

Gazeteden süs eşyası yapmak isteyenler için Afrikalı kız biblosu hazırladık. Gazeteden süsler yaparak istediğiniz renk boyayabilir ve ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Betondan Mumluk Yapımı

Betondan saksı yapımı modellerinden bahsetmiştik. Yine çimento ve balon kullanarak çok hoş dekoratif mumluk modelleri yapıyoruz. Kendin yap projeleri sevenler için harika bir fikir.

Gazeteden Sepet Yapımı Aşamaları

Gazeteden sepet tabanı örme ve üst kısmını örme aşamalarını izliyoruz hep birlikte. Tüm aşamaları gördüğümüz gibi gazeteden sepet bitirmenin de nasıl yapıldığını görebilir eski...

Dıy Fikirleri

Ev dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler için de çok güzel kendin yap projeleri. Evinizde olan malzemeleri, geri dönüşüm ürünlerini değerlendirerek sizde çok güzel dıy...

Basit Kendin Yap

Pahalı aksesuarlara para harcamayın hepsini daha ucuza mal ederek evde kendiniz yapın. Kendin yap projeleri dekorasyon fikirlerini inceleyerek beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Kendin yap dıy fikirlerini...

Çimento ve Havludan Saksı Yapımı

Bezden saksı modelleri bahçe, balkon ve ev dekorasyonunda çok hoş duruyor. Çimento saksı yapımı için bezler, havlular kullanılıyor. Bizde bez kullanarak çok güzel bir...

Öne Çıkan İçerikler