Okul Öncesi Etkinlikleri

Okul Öncesi Etkinlikleri

Aktivite Kitabı Yapımı

Okul öncesi çocuklarınız için yapacağınız eğitici oyuncak modellerinden. Aynı çalışmayı keçeden aktivite kitabı olarak da hazırlayabilirsiniz.

Ponpondan Tavşan Yapımı

Çeşitli boylarda ponpon yapımı yaparak sevimli oyuncaklar, ponpondan meyveler yapabiliriz. Ponpondan hayvan yapımının tüm detaylarını videoda bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Baykuş Etkinlikleri

Okul öncesi baykuş sanat etkinliğinden güzel bir örnek. Pet bardak ve evalarla sevimli bir okul öncesi baykuş yapımı yapıyoruz. İşte gerekli malzemeler ve yapılışı.

Pipetten Labirent Yapımı

Maket labirent nasıl yapılır anlatan güzel bir video. Evde labirent yapımı yaparak çocuklarınız için eğlenceli oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. İşte tarifi.

Kartondan Gece Lambası Yapımı

Gece lambası yapımı için gerekli malzemeleri çevrenizden temin ederek çocuklarınız için bu güzel gece lambası modellerini yapabilirsiniz. Basit gece lambası yapımı tüm detayları videoda.

Okul Öncesi Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

Okul öncesi eğitici oyuncak yapımı hazırladık. Çocuklarınızın gelişimi için oyuncaklar yapabilirsiniz. Okul öncesi kavram geliştirici oyuncak yapımı nelermiş görelim.

Toplama Makinesi Matematik

Okul öncesi etkinlik örneklerine çok güzel bir örnek. Çocuklarımıza toplamayı sevdirerek öğretecek. Toplama işlemi makinesi nasıl kullanılıyor görelim. Geri dönüşüm malzemeleri ile sizde çocuklarınıza...

Makrome Temel Düğüm Teknikleri

Çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz bir etkinlik hazırladık. 11 farklı şekilde makrome nasıl yapılır izleyeceğiz. Çocuklarınızın tatilde sıkılmaması için birlikte yapabilirsiniz. Makrome örgü çeşitleri nelermiş...

Yumurta Adam Nasıl Yapılır?

Çim adamı birçok farklı şekilde yapabilirsiniz. Pet şişeden çim adam yapımı, bardakta çim adam yapımı gibi. Bugünse yumurtadan çim adam yapıyoruz.

Okul Öncesi Etkinlik Örnekleri

Birçok etkinliğin bir arada olduğu şahane bir oyuncak kutusu yapımı yapıyoruz. Renk eşleştirmeler, toplamalar - çıkarmalar gibi birçok okul öncesi bireysel etkinliklerin olduğu bir...

Öne Çıkan İçerikler