Okul Öncesi Etkinlikleri

Okul Öncesi Etkinlikleri

Panda Resmi Çizimi

Panda çizimi kara kalem olarak yapabilirsiniz. Çocuklarınıza okul öncesi etkinlikler hazırlarken yapabilirsiniz. Sizlere panda kafası çizimi nasıl yapılır güzel bir video hazırladık.

Palyaço Resmi Çizimi

Palyaço çizimi kolay şekilde yapacağınız güzel bir video hazırladık. Çocuklarınıza okul öncesi etkinlik hazırlarken kolayca çizebilirsiniz. Adım adım palyaço çizimi yayında.

Ten Çorap Bebek Yapılışı

El yapımı bebek nasıl yapılır anlatan güzel bir video. Okullar kapandı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Kolay bebek yapımı tarifi sizlerle.

Bulaşık Süngerinden Oyuncak Yapımı

Okul öncesi süngerden kedi yapımını anlatmıştık. Bugün sevimli bir balık yapıyoruz. Süngerden etkinlik yapmak isteyenler videomuzu izlemeliler.

3D Kartpostal Yapımı

Bu videomuzda 3d kart nasıl yapılır güzel bir örnek göstereceğiz. 3d kartpostal modellerini sevdiklerinizin özel günlerinde üzerine not yazarak hediye edebilirsiniz.

Kartondan Oyuncak Yapımı

Karton kutudan neler yapılabilir . Çocuklarımız için çok eğlenceli oyuncaklar yapılır. Kartondan mutfak eşyaları yapımı yapabilirsiniz. Çok güzel kartondan kuklalar yapabilirsiniz.

Kartondan Araba Yapımı

Okul öncesi çocuklarımız için okul öncesi kartondan araba yapımı videosu hazırladık. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Sınıf içi etkinlik örneklerinde yapabilirsiniz. İşte sizlere şahane karton kutudan...

Kartondan Oyun Evi Yapımı

Kartondan ev yapımı videosu hazırladık. Bu projeyi çocuklarınız çok sevecek. Onların istediği renklerde boyayabilir , dekore edebilirsiniz. Oyun evi modellerini çocuklarınız için yapmaya hazır...

Bulaşık Süngerinden Köpek Yapımı

Süngerden etkinlik yaparak çocuklarınız için çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Hatta onlarla birlikte yaparak onların istediği gibi dizayn edebilirsiniz. Şimdi videoda süngerden oyuncak yapımı videosu...

Üfleme Tekniği ile Resim Yapmak

Evde sizlerde üfleme tekniği ile pano modelleri yapabilirsiniz. Okul öncesi çocuklarınız için pipetle üfleme örnekleri hazırlayarak eşsiz resimler yapmasını sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler