Moda

Kaşıktan Kolye Yapımı

Bu şık kendin yap projesi kolyenin kaşıktan olduğuna inanamayacaksınız. Kaşıktan yapılan tasarımların en güzel örneklerinden. Hemen evde kalmış tek kaşıklarınızı değerlendirin ve kendinize el...

Miyuki Kolye Ucu Yapımı

Miyuki üçgen kolye. Şahane bir model. Tarifini videoda bulabilirsiniz. Evde takı tasarımı ile ilgileniyorsanız işte sizlere çok güzel bir örnek.

Polimer Kilden Orkide Yapımı

Polimer kil çalışmalarına çok güzel bir örnek hazırladık. Çeşitli süslemelerde kullanabileceğiniz bir çalışma. Polimer kil yapımını istediğiniz objenin yapımında kullanabilirsiniz.

Çanta Örnekleri ve Yapılışı

Kolay çanta yapımı için gerekli malzemeleri etrafınızdan rahatlıkla bulabilirsiniz. Hobi marketlerde, tuhafiyelerde çeşit çeşit danteller bulabilirsiniz. Çanta yapımı atık malzeme değerlendirme olarak da böyle...

Elbise Çizimleri Nasıl Yapılır?

Yeni başlayanlar için elbise çizimleri teknikleri videosu hazırladık. Moda ile ilgileniyor ve kendi çizimlerinizi yapmak istiyorsanız işte sizlere tasarım çizimleri örneklerinden bir kesit.

Evde Kolye Yapımı

Çok güzel bir çalışma. Evde kolye yapımı ile birçok desende kolyeler tasarlayabilirsiniz. El yapımı takılar nasıl yapılır güzel bir örnek izleyelim.

İğne Oyası Kolye Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden kolye olarak, iğne oyası fular modelleri olarak yapıp kullanabilirsiniz. Videoda baştan sona yapraklı iğne oyası kolye yapımı anlatılıyor. İyi seyirler.

Küpe Yapımı Takı Tasarım

El yapımı küpe modellerinden çok şık bir model. Kolay küpe yapımı için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

El Yapımı Taç Süsleme

El yapımı taç nasıl yapılır? Şahane bir modelin yapılışını hazırladık. Hobi marketlerden malzemeleri temin ederek sizde rahatlıkla evde yapabilirsiniz. Kurdeleden fiyonk yapımı ile muhteşem...

Boncuktan Kolay Bileklik Yapımı

Kum boncuktan bileklik yapımı anlatımlı zarif bir model. Evde takı tasarımı modelleri ile ilgilenen arkadaşlar için çok güzel bir örnek. Hemen boncukları alıyoruz ve...

Öne Çıkan İçerikler