Moda

Fimo Hamuru ile Yüzük Yapımı

Polimer kil çalışmalarından çok güzel bir örnek hazırladık. Yüzük yapıyoruz. El yapımı yüzükler ve yapılışlarını videodan takip ederek sizlerde yapabilirsiniz.

Boncuk Takı Yapımı ve Modelleri

Küpe yapımı modellerinden güzel bir tasarım. Küpe yapımı için gerekli malzemeleri çevrenizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Boncuk takı yapımı ve modelleri nasıl yapılıyor izleyelim.

Polimer Kil Bileklik

Kilden neler yapılır diyoruz ve kendimiz için şahane bir bileklik yapıyoruz. Polimer kilden takılar yapıp sevdiklerimize hediye ediyoruz. İşte güzel bir kendin yap projesi.

Boncuk Küpe Yapılışı Desenleri Modelleri

Küpe yapımı modellerinden çok şık bir takı hazırladık. El yapımı küpe modellerini istediğiniz gibi tasarlayabilir ve kendinize ait tasarım küpeler yapabilirsiniz.

Kolay Takı Yapımı

15 farklı şekilde evde takı yapımı malzemeleri ile şık takılar yapıyoruz. Evde takı yapımı anlatımlı model nasıl yapılır hep birlikte görelim.

20 Farklı Takı Yapımı Anlatımlı

20 farklı çeşitte takı yapımı anlatımlı model hazırladık. Evde takı yapımı malzemelerini hobi marketlerde bulabilirsiniz. Kolay takı yapımı modellerini izleyelim.

Grogen Kurdele Toka Yapımı

Bu güzel videoyu izleyerek evde kurdeleden toka yapımı yapabilirsiniz. Kurdele bebek saç bandı yapımında da kullanabileceğiniz çok şık bir model.

El Yapımı Telefon Kapakları

Telefon kılıfı yapımı silikonsuz çok güzel bir model hazırladık. Kristal reçine ve canlı çiçek ve yapraklarla yapılmış çok güzel bir model. Dıy telefon kılıfı...

Küpe Yapımı Video

Küpe yapımı için gerekli malzemeleri hobi marketlerde bulabilirsiniz. Boncuk küpe yapımı tüm detayları ile sizlerle.

İnci Kolye Dizimi Nasıl Yapılır?

İnci dizim modelleri ile çok şık kolye yapmak isteyenler için. Evde takı tasarımı ile ilgilenenler için adım adım yapılışı videoda.

Öne Çıkan İçerikler