Moda

Boncuk Bileklik Modelleri ve Yapılışları

Boncuk bileklik nasıl yapılır baştan sona anlatan güzel bir video. Çiçekli zarif bir model. Boncuktan kolay bileklik yapımı nasıl yapılıyor izleyelim.

Boncukla Broş Yapımı

El yapımı broş modellerinden şahane bir model. Kelebek desenini işliyoruz. Keçe üzerine çeşitli boncukların dikilerek işlendiği harika bir taşlı broş modelleri. Aynı teknikle istediğiniz...

Boncuk Kolye Ucu Nasıl Yapılır?

Boncuktan kolye örme örnekleri ile kendi takılarınızı yapabilirsiniz. Kristal boncuktan kolye yapımı, kum boncuktan takı çeşitleri ve anlatımlarına bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Kolay Halhal Yapımı

Kum boncuklarla harika el yapımı halhal modelleri yapıyoruz. Kum boncuktan halhal yapımını istediğiniz renklerde boncuklarla yapabilir, çeşitli aksesuralarla zenginleştirebilirsiniz.

Boncuktan Mandala Kolye Yapımı

Boncuktan kolye örme ile mandala çeşitlerini yapıyoruz. Boncuktan kolye yapımı anlatımlı modelin detaylarını videoda bulabilirsiniz. Mandala kolye nasıl yapılır izleyelim. Videonun devamına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=FK4Jj_zUxZY&t=381s

Örgü Ayak Şahmeranı

Makrome ipinden ayak şahmeranı yapıyoruz. Yazın tatillerde veya her zaman kullanabileceğiniz çok şık bir aksesuar. Örgü halhal nasıl yapılır izleyelim.

Evde Takı Yapımı Anlatımlı

Küpeler, yüzükler, kolyeler... Evde takı tasarımı modelleri ile ilgileniyorsanız birbirinden güzel kendin yap takı modelleri hazırladık. Bulanabilir malzemeler ve yapılabilir örneklerden oluşan güzel modeller.

Tel Sarma Takı Modelleri

Tel kıvırma tekniği ile çok şık küpe yapıyoruz kendimize. Boncuktan küpe yapımı için gerekli malzemeleri etrafınızdan kolayca bulabilir ve evde takı tasarımı modellerini kolayca...

Kristal Boncuktan Bileklik Yapımı

Kum boncuk ile kristal boncuktan boncuk bileklik modelleri ve yapılışları var sırada. Boncuktan bileklik nasıl yapılır tüm detayları ile görebilirsiniz. Kendiniz için ve sevdiklerinize...

Evde Boncuklu Yüzük Yapımı

Boncuktan takı yapımı videolarından çok güzel bir yüzük. Biraz daha küçük yaparak evde eklem yüzük yapımı da yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler