Moda

36 Farklı Evde Takı Yapımı Anlatımlı

36 farklı şekilde evde takı yapımı anlatımlı modeller hazırladık. El yapımı takılar ve yapılışları kolay ve şık modellerin anlatımının tamamı videoda.

Prenses Tacı Toka Yapımı

Prenseslerimiz için prenses tacı toka modellerinden tütülü güzel bir örnek var sırada. Bebek saç bandı yapımı tüm detayları ile sizlere. İyi seyirler.

Çiçekli Tarak Toka Yapımı

Evde takı tasarımı ile ilgileniyorsanız ve el yapımı toka modelleri yapmak istiyorsanız işte sizlere güzel bir fikir. Taraklı toka modelleri. Yapılışı videoda.

Elsa Saç Tokası Yapımı

Elsa saçı nasıl yapılır güzel bir toka yapacağız. Elsa saçı peruk yaparak çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. Eminim el yapımı toka modellerini alınca çok mutlu olacaklardır.

Kristal Boncuktan Kolye Yapımı

Miyuki kolye ucu yapımı hazırladık. Farklı şekil ve boyutlarda boncuklarla çok şık evde takı tasarımı modelleri yapabilirsiniz. Boncuklu kolye modelleri yapılışı sizler için yayında.

Unicorn Saç Bandı

Unicorn saç bandı yapımı hazırladık. Çevrenizden kolayca bulacağınız malzemelerden çok şık saç bandı modelleri yapabilirsiniz. İşte sizlere çok güzel bir örnek.

Kristal Reçine Kolye

Kristal reçine ile neler yapılır diyorsanız bu videomuzu izleyebilirsiniz. Kolyeler, yüzükler, telefon kılıfları, yapabilirsiniz. Kristal reçine ve sertleştirici kullanılarak kolye nasıl yapılıyor izleyelim.

Dantel Bileklik Yapımı Kolay

Aksesuar kullanmayı sevenler için kolay ve gösterişli bir modelin yapılışını hazırladık. Dantel bileklik modelleri yapmak isteyenler ve yeni başlayanlar kolay olan bu modeli deneyebilirler....

Boncuklardan Bileklik Yapımı Nasıl Yapılır?

Boncuktan kolay bileklik yapımı hazırladık. Bileğinizde çok şık duracak. Boncuk bileklik örmek isteyenler, yeni başlayanlar için çok güzel ve kolay bir örnek.

Taşlı Broş Modelleri

Savaroski taşlarla, kristallerle el yapımı broş modelleri yapıyoruz. Broş modelleri örnekleri kolye yapımında , bileklik yapımında da kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler