Takı & Aksesuar

Takı & Aksesuar

Boncuklu Bileklik Yapımı Anlatımlı

Boncuktan kolay bileklik yapımının tüm aşamaları videoda. Kendiniz için ve sevdiklerinize hediyelik fikirler için çok güzel bir model. Boncuklardan bileklik yapımı nasıl yapılır izleyelim.

Boncuk İşleme Örnekleri

Kumaşa kum boncuk işleme ve çeşitli renkte boncuklarla yapılan çok güzel bir çalışma. Broş yapımı anlatımlı model olarak kullanabilirsiniz. Kolye ucu modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Ponponlu Püsküllü Küpe Yapılışı

Tarz küpe modellerinden almak yerine evde kendiniz yapabilirsiniz. Püsküllü küpe modellerine çok fazla fiyat ödemeleri yapmayın. İstediğiniz renklerde videoları takip ederek püsküllü küpe yapımı...

Püsküllü Kolye Yapımı

Daha küçük yaparak ve daha küçük püskül kullanarak taşlı püsküllü küpe yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Evdeki malzemelerle kolye yapımını izlemek için buyurun videoya.

Rattan Çanta Nasıl Yapılır?

Kağıt ipten yuvarlak çanta yapımından bahsetmiştik. Şimdi hasır nihaleden çok şık el yapımı çanta modelleri yapıyoruz. Çuval ipten çanta yapımını videodan takip edebilirsiniz.

El Yapımı Broş Modelleri

El yapımı broş modellerinde, evde takı tasarımı modellerinde kullanabilirsiniz. Boncuk işleme nasıl yapılır videolu olarak izleyelim.

Kum Boncuktan Kolye Yapımı Anlatımlı

Kum boncuktan kolye ucu yapımı var sırada. Çok güzel bir model. Miyuki tekniği ile yapılmış bir örnek. Boncuk kolye ucu yapımı tüm detayları ile...

Tüylü Küpe Yapımı

El yapımı püsküllü küpe modellerinden bugün tüylü bir örnek yapıyoruz. Şık ve kolay küpe yapımı modelleri arıyorsanız işte sizlere güzel bir model.

İnci Takı Tasarım Modelleri

El yapımı küpe modellerinden harika örnekler. 5 farklı tasarım küpe yapılışı. Küpe yapımı için gerekli malzemeler çeşitli boylarda inciler ve tel.

Boncuklu Kolye Modelleri ve Yapılışı

Kum boncuktan kolye ucu yapımı hazırladık. Mandala çeşitlerini seviyorsanız ve kolye yapmak istiyorsanız işte sizlere güzel bir çalışma. Kum boncuk kolye ucu nasıl yapılıyor...

Öne Çıkan İçerikler