Pratik Bilgiler

Pratik Bilgiler

Orkide Çiçeği Nasıl Çoğaltılır?

Tohumdan orkide yetiştirmek isteyenler için güzel bir tarif. Bu yöntem işe yararmı bilmiyorum ama denemek lazım. Orkide tohumu filizlendirme nasıl yapılıyormuş görelim.

Orkide Çoğaltma Nasıl Olur

Geçtiğimiz günlerde orkide tohumu çimlendirmeden bahsetmiştik. Şimdi çimlenen orkidenin tohumunu dikmeyi göreceğiz. Orkide tohumu nasıl yapılır görelim.

Kalorifer Peteği Toz Temizleme

Kalorifer peteği nasıl temizlenir şimdiki videomuzda göreceğiz. Kalorifer peteği nasıl sökülür görelim. Ve ardından temizliğe başlayalım.

Orkide Tohumu Çimlendirme

Orkide bakımı ile ilgili video paylaşımlarında bulunmuştuk. Bugün orkidenin tohumdan çoğaltılmasından bahsedeceğiz. Orkide yetiştirmek istiyorum diyorsanız bu videoyu izlemelisiniz.

Orkide Bakımı Nasıl

Yaprakları kalmamış orkidelerinize bakım yapmak isteyenler için pratik bilgiler. Evde orkide bakımı yapabilirsiniz cansız , kurumuş orkidelerinize. Orkidenin bakımı nasıl yapılırmış görelim.

Tül Perde Temizliği Püf Noktaları

Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim diyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. Evinizdeki malzemelerle tül beyazlatma formülleri hazırladık. Herkese şimdiden kolay gelsin.

Limon Ağacına Kalem Aşısı Nasıl Yapılır?

Çekirdekten limon nasıl yetiştirilir bahsetmiştik. Çok aldığımız sorulardan biride limon aşısı nasıl yapılır. Sizlere bulduğum en iyi videolu yayınlamak istedim. Limon aşısının nasıl yapılacağını...

Halıdaki Eski Lekeler Nasıl Çıkar?

Yün halıdaki çay lekesi nasıl çıkar izleyerek görelim. Sizde bu yöntemle halınızdaki inatçı lekelerden kurtulabilirsiniz. Halı leke çıkarıcı deterjanlar hangisi imiş görelim.

Pratik Ev Temizliği İçin Teknikler

Pratik ev temizliği nasıl yapılır anlatan güzel bir video. Takip ederek birçok dertten kolayca kurtulabilirsiniz. Pratik bilgiler temizlik bahar temizliği, kış temizliği için uygulayabilirsiniz.

Çaydanlık Dışı Parlatma

Çelik tencere parlatma yöntemleri ve çaydanlık dış temizliği için yöntemler arayanlar için kolay ve sizi yormayacak çok pratik bir yöntem.

Öne Çıkan İçerikler