Yemek Tarifleri

Yemek Tarifleri

Un Kurabiye Tarifleri

Güzel değişik kurabiye tariflerinden bugün un kurabiyesi tarifi hazırladık. Kakao ve incilerle süslenmiş çok lezzetli bir tarif. Çayın yanında, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Afiyet olsun.

Kalp Şeklinde Pasta Tarifi

Üzeri meyvelerle süslenmiş iştah açıcı çok lezzetli bir pasta. Kalp şeklinde pasta nasıl kesilir, nasıl süslenir , kalp şeklinde pasta tarifi nasıl olur hep...

Donauwellen Tarifi

Alman pastası tarifi. Çok lezzetli. Kiraz veya vişne ile yapılıyor. Üzeri dalgalı bir pasta. Donauwellen tuna dalgası anlamına geliyor. Değişik tatlı tariflerinden donauwellen nasıl...

Trileçe Tarifi Karamelli

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Şimdi sırada trileçe tarifi var. Gerekli malzemeler ve nasıl yapıldığı trileçe tarifi videosunda detaylı bir şekilde yer alıyor.

Patatesli Tava Yemeği

Tavada kolayca hazırlayacağınız lezzetli bir tarif hazırladık. Değişik kahvaltı tarifleri olarak da yapabilirsiniz. Zamandan kazanmak için evde hızlı yapılan yemekleri deneyebilirsiniz.

Ev Yapımı Doğum Günü Pastaları Tarifi

Kolay yaş pasta tarifleri ve yapılışını az sonra videoda izleyeceğiniz model gibi yapabilirsiniz. Kolay yaş pasta tariflerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Basit Çay Kurabiyesi

Çay kurabiyesi tarifi ile değişik kurabiye tarifleri yapabilirsiniz. Efsane çay kurabiyesi tarifi tüm malzeme listesi ve ayrıntılı yapılışı ile videoda.

Kolay Havuçlu Kek Tarifi

Sevdiğim lezzetler arasında muhallebili havuçlu kekte yer alıyor. Havuçlu tarçınlı kek tarifi anlatımı videolu olarak kek tarifleri arayanlar için yayında. Herkese afiyet olsun.

Çiçekli Sepet Pasta Yapımı

Butik pasta modellerinden şahane bir örnek. Nasıl yapıldığı ayırıntılı bir şekilde anlatılıyor. Doğum günü pastası modelleri olarak yaptırabilirsiniz. Özel günleriniz için düşünebilirsiniz.

Değişik Poğaça Şekilleri Yapılışı

Poğaça şekillendirme modelleri arayanlar için şahane modeller hazırladık. Gül poğaça, balık şeklinde poğaça gibi birçok modelin yapılışı mevcut. Poğaça şekilleri nasıl verilir bu videoda...

Öne Çıkan İçerikler