Yemek Tarifleri

Yemek Tarifleri

Patlıcan Turşusu Tarifi

Mutlaka denemelisiniz. Çok lezzetli oluyor. Değişik turşu tarifleri arıyorsanız patlıcan turşusu nasıl yapılır izleyebilir ve evde deneyebilirsiniz.

Krep Pasta Tarifi Video

Çilekli krep tarifi ile çok lezzetli krep yaş pasta tarifi yapıyoruz. Canınız tatlı çektiyse pratik krep pastayı deneyebilirsiniz. Herkese afiyet olsun.

Tavuklu Patlıcan Salatası

Değişik salata tariflerini, meze tariflerini sevenler için harika bir lezzet hazırladık. Azerbaycan yemeklerinden. Hemen denemek lazım. İkramlık salata tarifleri olarak hazırlayabilirsiniz.

Kıtır Salatalık Turşusu Nasıl Yapılır?

Salatalık turşusu yapımı püf noktaları ile bu videoda bulabilirsiniz. Hemen yapıp bir hafta da yiyebileceğiniz salatalık turşusu tarifi tüm detayları ile videoda.

Yeşil Erik Saklama Yöntemi

Buzluğa erik atılır mı? Erik nasıl saklanır. İşte sizlere güzel bir yöntem. Kışın canınız erik çektiğinde hemen yiyebileceksiniz. Yeşil erik nasıl saklanır izleyelim.

3 Dakikada Pizza Tarifi

Bazlamadan pizza yapıyoruz. Pratik. Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmez tarifi olacak. Bazlama ile yapılan kahvaltılık tarifleri için buyurun videoya.

Değişik Şekilli Kekler

Değişik kek şekilleri yapmak isteyenler için bir model hazırladık. Kolay kek tariflerini değişik şekillerle hazırlayabilirsiniz. Karışık kek nasıl yapılır izleyelim.

Değişik Tatlı Tarifleri

Kekli ve muhallebili tatlıları seviyorsanız sizler için çok güzel bir tarif hazırlardık. Havuçlu muhallebili kek. Çok lezzetli. Havuçlu kek nasıl yapılır izleyelim.

Çilekli Panna Cotta Tarifi

Sırada İtalyan tatlısı panna cotta tarifi var. Panna cotta toz jelatin kullanarak yapıyoruz. Dileyenler panna cotta tarifi jelatinsiz olarak da yapabilirsiniz. Sütlü tatlı tariflerinden...

Evde Beyti Nasıl Yapılır?

Beyti kebap tarifi hazırladık. Evde kolayca hazırlayabilirsiniz. Yalancı beyti tarifi nasıl yapılıyor izleyelim. Kebap çeşitlerini seviyorsanız ve evde yapmak istiyorsanız beytiyi deneyebilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler