Hamur İşleri

Hamur İşleri

İçli Köfte Hamuru Nasıl Açılır?

5 farklı yöntemle içli köfte açma şekli yapacağız. Size hangisi kolay gelirse o tekniği kullanabilirsiniz. İçli köfte açmanın püf noktaları bu videoda.

Açma Şekilleri

Hazırladığınız güzel bir mayalı hamur işi tarifini şekillendirmek istiyorsanız işte sizlere açma şekillendirme videosu. Pastane açma tarifi hazırlayıp videodaki gibi şekillendirebilirsiniz.

Bazlamadan Pratik Pizza

Çok seveceğiniz pratik bir lezzet. Pizza tariflerini çok seviyorsanız ve canınız pizza çekti ise hemen hızlıca bu bazlamadan pizza tarifi yapabilirsiniz.

Tahinli Açma Nasıl Yapılır?

Bu tarifimiz rulo tahinli poğaça. Çok seveceksiniz. Tahinli açma kete tarifinizi misafirleriniz de çok sevecek. Tarifine geçelim mi. Tüm malzemeler ve yapılışı videoda.

Mayalı Hamur Şekilleri

Hamura şekil verme sanatı ile ilgili çok güzel bir video hazırladık. Videonun içinde hem güzel bir mayalı hamur işi tarifi var. Hemde çok güzel...

Meşhur Sivas Katmeri

Sivas katmeri malzemeleri videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Sivas katmeri tarifi nasıl yapıldığına videodan ulaşabilirsiniz. Çok lezzetli bir tarif. Sizde evinizde katmer tarifleri yapabilirsiniz.

Pastane Açması Nasıl Yapılır?

En güzel hamur işi videolarını sizler için araştırıp yayınlıyoruz. Şimdiki videomuz pastane açma tarifi videosu.  Malzeme listesi ve açma şekillendirme kısımlarına videodan ulaşabilirsiniz.

İçli Köfte Nasıl Yapılır?

İçli köfte hamuru nasıl yapılır , içli köfte içi nasıl hazırlanır bu sorularınızın cevabını birazdan izleyeceğiniz videoda bulacaksınız. Kolay içli köfte tarifi yaparak ailenize,...

Mayalı Poğaça Şekilleri Nasıl Yapılır?

Değişik hamur işi modelleri arıyorsanız sizler için bir video hazırladık. Mayalı poğaça hamuru tariflerinize farklı şekiller verebilirsiniz.

Sivas Usulü Çörek Yapımı

Şimdi de Sivas yöresel yemeklerinden sivas usulü çörek yapımını izleyeceğiz. Kim sevmezki çörekleri. Misafirlere hızlıca sunulabilecek katmerli en güzel hamur işi aparatifler.

Öne Çıkan İçerikler