Hamur İşleri

Hamur İşleri

Değişik Poğaça Şekilleri Yapılışı

Poğaça şekillendirme modelleri arayanlar için şahane modeller hazırladık. Gül poğaça, balık şeklinde poğaça gibi birçok modelin yapılışı mevcut. Poğaça şekilleri nasıl verilir bu videoda...

Kuş Figürlü Poğaça Tarifi

Kuş poğaça şekli nasıl verilir bu videoda göreceğiz. Sizde poğaçalarınıza değişik şekiller verebilirsiniz. Şekilli poğaça tarifinden kuş nasıl yapılıyor görelim.

Kolay Haşhaşlı Çörek

Haşhaşlı mayalı açma tarifi hazırladık. Poğaça tarifleri soran takipçilerimiz için harika bir lezzet. Sizler için haşhaşlı poğaça tarifi yayında. Herkese afiyet olsun.

Leopar Poğaça Tarifi

Desenli poğaça tariflerinden leopar poğaça tarifi hazırladık. Poğaçalarınıza desen vermek isterseniz leopar poğaça, zebra poğaçayı deneyebilirsiniz.

Orjinal Sakallı Poğaça

Pastane usulü sakallı poğaça yapmak isteyenlere tarifi bu videoda. Değişik poğaça tarifleri yapmak isteyenler bu tarifi çeşitli iç malzemeleri ile kullanabilirler.

Hamura Şekil Verme Teknikleri

Hamurlarınızı hazırladınız ve nasıl şekil versem diye düşünüyorsunuz. Sizin işinizi kolaylaştıracak hamur işleri modelleri hazırladık. Hamura şekil verme sanatı nasıl yapılır görelim.

Bayatlamayan Mayasız Poğaça Tarifi

Mayasız sade poğaça olarak da yapabilirsiniz. Mayasız poğaça dereotlu olarak da yapabilirsiniz. İç harcı olarak istediğiniz malzemeleri kullanabilirsiniz.

Peynirli Yumuşak Rulo Poğaça

İç harcı olarak içine istediğiniz malzemeleri koyabilirsiniz. Patatesli rulo poğaça tarifi olarak yapabilirsiniz. Pofuduk rulo poğaça tarifi ve yapılışı sizlerle.

İçli Köfte Hamuru Nasıl Açılır?

5 farklı yöntemle içli köfte açma şekli yapacağız. Size hangisi kolay gelirse o tekniği kullanabilirsiniz. İçli köfte açmanın püf noktaları bu videoda.

Açma Şekilleri

Hazırladığınız güzel bir mayalı hamur işi tarifini şekillendirmek istiyorsanız işte sizlere açma şekillendirme videosu. Pastane açma tarifi hazırlayıp videodaki gibi şekillendirebilirsiniz.

Öne Çıkan İçerikler