Pasta Tarifleri

Pasta Tarifleri

Trileçe Tarifi Karamelli

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Şimdi sırada trileçe tarifi var. Gerekli malzemeler ve nasıl yapıldığı trileçe tarifi videosunda detaylı bir şekilde yer alıyor.

Ev Yapımı Doğum Günü Pastaları Tarifi

Kolay yaş pasta tarifleri ve yapılışını az sonra videoda izleyeceğiniz model gibi yapabilirsiniz. Kolay yaş pasta tariflerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Çiçekli Sepet Pasta Yapımı

Butik pasta modellerinden şahane bir örnek. Nasıl yapıldığı ayırıntılı bir şekilde anlatılıyor. Doğum günü pastası modelleri olarak yaptırabilirsiniz. Özel günleriniz için düşünebilirsiniz.

Kalp Pasta Yapımı

Çok lezzetli ve iştah açıcı görünüyor. Yuvarlak kek kalıbından kalp yapma pastalar yaparak bu şeklide süsleyebilirsiniz. Doğum günü pasta tarifleri olarak , özel günleriniz...

Sayı Şeklinde Pasta

Özel günlerinizde, doğum günleri pasta modellerinde, evlilik yıl dönümlerinde ve 14 şubat hediyeleri için fikir verecek çok lezzetli bir pasta. 1 şeklinde pasta modelleri...

Kümbet Pasta Nasıl Yapılır?

Kümbet pasta tarifi ile devam ediyoruz. Çok lezzetli görünüyor. Hazır kekten kümbet pasta tarifi yapabileceğiniz gibi keki evde hazırlayarak da yapabilirsiniz. Kümbet pasta nasıl...

Krem Şanti İle Pasta Süsleme

Basit pasta süslemeleri hazırladık. Evde uygulayabileceğiniz süsleme çeşitlerinden. Pasta süsleme teknikleri videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. İyi seyirler.

Pişmeyen Soğuk Pasta

Sizler için kolay soğuk pasta tarifleri hazırladık. Pişmeyen bisküvili pasta tarifini ev halkı ve gelen misafirleriniz çok beğenecek. Tüm detaylar bir tık uzağınızda.

Küçük Alman Pastası Tarifi

Porsiyonluk alman pastası tarifi hazırladık. Değişik tatlı tarifleri soran takipçilerimiz için çok güzel bir lezzet. En güzel alman pastası tarifi videoda.

Basit Pasta Süslemeleri

Krem şanti ile pasta süsleme örnekleri hazırladık. Yemeye kıyamayacağınız çok güzel pastalar. Pasta süsleme teknikleri videoda ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor.

Öne Çıkan İçerikler