Sebze Yemekleri

Sebze Yemekleri

Lahana Sarması Video

Tam mevsimindeyken yapmadan olmaz. Lahana sarması için lahana nasıl kesilir, nasıl sarılır, nasıl iç harcı hazırlanır hepsini anlatan güzel bir video. Yapacak arkadaşların şimdiden...

Karışık Sebze Mücveri

Mücver tarifleri sevenler için sebzeli olanı hazırladık. Sebzeli mücver kızartma olarak yapmak istemezseniz sebzeli mücver tarifi fırında olarak da yapabilirsiniz.

Kışlık Karnıyarık Patlıcan Nasıl Hazırlanır?

Buzlukta karnıyarıklık patlıcan yapıyoruz. Dondurucuda karnıyarık patlıcan saklayarak kışlık mutfak hazırlıklarınıza ekleyebilirsiniz. İşte tarifi.

Konserve Yaprak Sarma Nasıl Yapılır?

Kışlık mutfak hazırlıklarında bugünkü tarifimiz yaprak sarması tarifi. Sarma yapmak için vakit bulamayanlar bu tekniği kullanabilirler. Konserve yaprak nasıl yapılır görelim.

Kışlık Patlıcan Yemeği Nasıl Pişirilir?

Patlıcan konserve çeşitlerinden sizlere güzel bir yemek hazırladık. Kışlık mutfak hazırlıklarında bugün patlıcan tarifleri var. Nasıl yapılıyor detaylar videoda.

Dondurucuda Taze Fasulye Yapımı

Kışlık mutfak hazırlıklarına devam ediyoruz. Şimdiki tarifimiz buzlukta taze fasulye nasıl pişirilir. İsteyenler kavanozda da saklayabilirler tabi ama ben buzlukta olanı tercih ediyorum.

Bamya Konservesi Yemek Tarifleri

Kışlık mutfak hazırlıklarına bugün bamya konservesi ile devam ediyoruz. Buzdolabında değil de cam kavanozda bamya saklamak isteyenler için bamya konservesi nasıl yapılır izleyelim.

Domatesli Bamya Buzluğa Nasıl Konur?

Kışlık domatesli bamya nasıl buzluğa koyulur güzel bir anlatım videosu hazırladık. Kışlık hazırlıklara başlayanlar kışlık bamya konservesi nasıl yapılır izleyelim.

Patlıcan Pehli Nasıl Yapılır?

Patlıcan yemeği tarifleri arasında güzel bir lezzet. Patlıcan pehli yemeği. Nasıl yapıldığını videolu olarak birazdan göreceğiz. Kebap tarifleri arasında sebzeli güzel bir lezzet.

Köfteli Bezelye Yemeği

Etli sulu yemek tarifleri arıyorsanız çok güzel bir tarif bulduk. Misket köfteli bezelye yemeği. Kolayca yapabilirsiniz. Ve vazgeçemediğiniz lezzetler arasında olacak.

Öne Çıkan İçerikler