Sebze Yemekleri

Sebze Yemekleri

Kışlık Patlıcan Yemeği Nasıl Pişirilir?

Patlıcan konserve çeşitlerinden sizlere güzel bir yemek hazırladık. Kışlık mutfak hazırlıklarında bugün patlıcan tarifleri var. Nasıl yapılıyor detaylar videoda.

Dondurucuda Taze Fasulye Yapımı

Kışlık mutfak hazırlıklarına devam ediyoruz. Şimdiki tarifimiz buzlukta taze fasulye nasıl pişirilir. İsteyenler kavanozda da saklayabilirler tabi ama ben buzlukta olanı tercih ediyorum.

Bamya Konservesi Yemek Tarifleri

Kışlık mutfak hazırlıklarına bugün bamya konservesi ile devam ediyoruz. Buzdolabında değil de cam kavanozda bamya saklamak isteyenler için bamya konservesi nasıl yapılır izleyelim.

Domatesli Bamya Buzluğa Nasıl Konur?

Kışlık domatesli bamya nasıl buzluğa koyulur güzel bir anlatım videosu hazırladık. Kışlık hazırlıklara başlayanlar kışlık bamya konservesi nasıl yapılır izleyelim.

Patlıcan Pehli Nasıl Yapılır?

Patlıcan yemeği tarifleri arasında güzel bir lezzet. Patlıcan pehli yemeği. Nasıl yapıldığını videolu olarak birazdan göreceğiz. Kebap tarifleri arasında sebzeli güzel bir lezzet.

Köfteli Bezelye Yemeği

Etli sulu yemek tarifleri arıyorsanız çok güzel bir tarif bulduk. Misket köfteli bezelye yemeği. Kolayca yapabilirsiniz. Ve vazgeçemediğiniz lezzetler arasında olacak.

Kıymalı Patates Mantısı

Yalancı patates mantısı olarak da geçiyor. Mantı tarifi sevenler için güzel ve lezzetli bir tarif. Mutlaka denemelisiniz. Kolay patates mantısı tarifi detaylı bir şekilde...

Patlıcanlı Türlü Tarifi Nasıl Yapılır?

Bu videomuzda sizlere etsiz türlü tarifi hazırladık. Zeytinyağı türlü tarifi çok lezzetli , sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz. Türlü nasıl yapılır videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte....

Öne Çıkan İçerikler