Tatlı Tarifleri

Tatlı Tarifleri

İrmik Tatlısı Nasıl Yapılır?

Kolay irmik tatlısı tarifi hazırladık. İçinde sürpriz barındıran bir değişik tatlı tariflerinden. Sütlü bisküvili irmik tatlısı tarifini videodan takip edelim. Bisküvi yerine kek kullanıyoruz.

En Güzel Kireçte Kabak Tatlısı

Kabak tatlısı için kireç nerede bulunur, kabak tatlısı nasıl yapılır tüm detayları burada. Bu tarif ile çok lezzetli kireçte kabak tatlısı yapabilirsiniz. Herkese afiyet...

Kolay Trileçe Tarifi

Sütlü , kekli lezzetli bir tatlı tarifi. Yapmak isteyenler için trileçe tarifi videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Malzemeleri temin ederek sizde evde trileçe tarifi...

Az Malzemeli Kolay Tatlılar

Çikolatalı tatlı tariflerinden hem kolay hemde lezzetli bir tarif hazırladık. Halleyli pasta malzemelerini çevrenizden temin ederek bu lezzetli değişik tatlı tariflerini yapabilirsiniz.

Kolay Çikolatalı Mus Tarifi

Sadece 2 malzemeden oluşan basit malzemeli tatlılar arıyorsanız yapılışı kolay yemesi keyifli bir tatlı hazırladık. Kolay mousse tarifi sizler için yayında.

Fincan Tatlısı

Sütlü tatlı tariflerinden lezzetli bir tatlı. Yapılışı kolay yemesi keyifli. Kolay tatlılar hazırlayarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Eti Kakaolu Bisküvi Pastası Tarifi

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Kolay, lezzetli eti kakaolu bisküvili porsiyonluk pasta yapılışı hazırladık. Eti kakaolu bisküvi krem şantiyi birleştirerek lezzetli, hafif bir tatlı yapıyoruz.

Bisküviden Ev

Çocuklarınız için hazırlayacağınız, misafirleriniz için hazırlayacağınız petibör bisküvi ile yapılan kolay tatlılar hazırladık. Bisküviden ev nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde videoda görelim.

Muhallebili Kemal Paşa Tatlısı Tarifi

Muhallebili Kemal Paşa tatlısı fincanda yaparak porsiyonluk hazırlayabilirsiniz. Değişik tatlı tarifleri için kolay ve güzel bir lezzet. Nasıl yapılıyor izleyelim.

Elma Cipsi Tarifi

Bugünkü tarifimiz elma cipsi üzerine. Meyve cipsi nasıl yapılır videoda yer veriyoruz. Elma kurusu nasıl yapılır hep birlikte izleyelim.

Öne Çıkan İçerikler