Tatlı Tarifleri

Tatlı Tarifleri

Trileçe Tarifi Karamelli

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Şimdi sırada trileçe tarifi var. Gerekli malzemeler ve nasıl yapıldığı trileçe tarifi videosunda detaylı bir şekilde yer alıyor.

Pratik Un Helvası

Sütlü un helvası, un helvası tarifi sütsüz, tereyağlı un helvası gibi çeşitleri olan lezzetli bir tarif hazırladık. Malzeme listesi ve farklı sunumu ile un...

Kolay Ayva Tatlısı Tarifi

Cevizli ayva tatlısı, kaymaklı ayva tatlısı olarak damak tadınıza göre çeşitlendirebilirsiniz. Ayva tatlısı nasıl kırmızı olur, nasıl yapılır tüm detaylar videoda. Herkese afiyet olsun.

İrmik Tatlısı Nasıl Yapılır?

Kolay irmik tatlısı tarifi hazırladık. İçinde sürpriz barındıran bir değişik tatlı tariflerinden. Sütlü bisküvili irmik tatlısı tarifini videodan takip edelim. Bisküvi yerine kek kullanıyoruz.

En Güzel Kireçte Kabak Tatlısı

Kabak tatlısı için kireç nerede bulunur, kabak tatlısı nasıl yapılır tüm detayları burada. Bu tarif ile çok lezzetli kireçte kabak tatlısı yapabilirsiniz. Herkese afiyet...

Kolay Trileçe Tarifi

Sütlü , kekli lezzetli bir tatlı tarifi. Yapmak isteyenler için trileçe tarifi videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Malzemeleri temin ederek sizde evde trileçe tarifi...

Az Malzemeli Kolay Tatlılar

Çikolatalı tatlı tariflerinden hem kolay hemde lezzetli bir tarif hazırladık. Halleyli pasta malzemelerini çevrenizden temin ederek bu lezzetli değişik tatlı tariflerini yapabilirsiniz.

Kolay Çikolatalı Mus Tarifi

Sadece 2 malzemeden oluşan basit malzemeli tatlılar arıyorsanız yapılışı kolay yemesi keyifli bir tatlı hazırladık. Kolay mousse tarifi sizler için yayında.

Fincan Tatlısı

Sütlü tatlı tariflerinden lezzetli bir tatlı. Yapılışı kolay yemesi keyifli. Kolay tatlılar hazırlayarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Eti Kakaolu Bisküvi Pastası Tarifi

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Kolay, lezzetli eti kakaolu bisküvili porsiyonluk pasta yapılışı hazırladık. Eti kakaolu bisküvi krem şantiyi birleştirerek lezzetli, hafif bir tatlı yapıyoruz.

Öne Çıkan İçerikler