Tatlı Tarifleri

Tatlı Tarifleri

Eti Kakaolu Bisküvi Pastası Tarifi

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Kolay, lezzetli eti kakaolu bisküvili porsiyonluk pasta yapılışı hazırladık. Eti kakaolu bisküvi krem şantiyi birleştirerek lezzetli, hafif bir tatlı yapıyoruz.

Bisküviden Ev

Çocuklarınız için hazırlayacağınız, misafirleriniz için hazırlayacağınız petibör bisküvi ile yapılan kolay tatlılar hazırladık. Bisküviden ev nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde videoda görelim.

Muhallebili Kemal Paşa Tatlısı Tarifi

Muhallebili Kemal Paşa tatlısı fincanda yaparak porsiyonluk hazırlayabilirsiniz. Değişik tatlı tarifleri için kolay ve güzel bir lezzet. Nasıl yapılıyor izleyelim.

Elma Cipsi Tarifi

Bugünkü tarifimiz elma cipsi üzerine. Meyve cipsi nasıl yapılır videoda yer veriyoruz. Elma kurusu nasıl yapılır hep birlikte izleyelim.

Evde Basit Tatlı Yapımı

10 dakikada fırın olmadan tatlı yapabilirsiniz. Sütsüz yapılan tatlıları atıştırmalık olarak canınız tatlı çektiğinde yiyebilirsiniz. 5 dk lık tatlılar ile devam edelim. ( Malzemeler...

Aşure Nasıl Yapılır Video

Kolay aşure tarifi hazırladık. Bol çeşitli , bol malzemeli çok lezzetli tatlı tariflerinden. En güzel aşure tarifi ayrıntılı bir şekilde videoda.

Kolay Bisküvili Pasta Tarifleri

Sütlü bisküvili tatlı tariflerinden çok güzel bir lezzet. Değişik bisküvili tatlı tarifleri arayanlar bu videomuzu incelemeden geçmemeliler. Malzemeler 250 gr fıstık, 50 gr bisküvi,...

Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır?

Evde cevizli sucuk yapımı yapmak isteyenler için detaylı güzel bir anlatım olmuş. Malzeme olarak üzüm suyundan cevizli sucuk yapımı da yapabilirsiniz. Tarifte pekmez kullanıyoruz.

Pişmeyen Soğuk Pasta

Sizler için kolay soğuk pasta tarifleri hazırladık. Pişmeyen bisküvili pasta tarifini ev halkı ve gelen misafirleriniz çok beğenecek. Tüm detaylar bir tık uzağınızda.

Sütlü Pratik Tatlı Tarifleri

Az malzemeli kolay tatlılar arıyorsanız bu tarif tam size göre. Hem yapılışı kolay hemde hafif tatlılardan. Tüm detayları ile videoda.

Öne Çıkan İçerikler