Tatlı Tarifleri

Tatlı Tarifleri

Değişik Tatlı Tarifleri

Kekli ve muhallebili tatlıları seviyorsanız sizler için çok güzel bir tarif hazırlardık. Havuçlu muhallebili kek. Çok lezzetli. Havuçlu kek nasıl yapılır izleyelim.

Çilekli Panna Cotta Tarifi

Sırada İtalyan tatlısı panna cotta tarifi var. Panna cotta toz jelatin kullanarak yapıyoruz. Dileyenler panna cotta tarifi jelatinsiz olarak da yapabilirsiniz. Sütlü tatlı tariflerinden...

Beyaz Çikolata Kaplı Oreo

Oreo ile yapılan tatlılardan kolay bir tarif oreo topları yapılışı. 3 malzeme ile tatlı tarifleri olarak tarif defterlerinize yazabilirsiniz.

3 Renkli İrmik Tatlısı

3 renkli irmik tatlısı vişneli olarak hazırlıyoruz. Çok güzel bir lezzet ve pratik tatlı tariflerinden. Kek kalıbında vişneli irmik tatlısı nasıl yapılır izleyelim.

Kolay İrmik Tatlısı

İrmikle yapılan tatlılardan pratik yapabileceğiniz bir tarif var sırada. Sütlü tatlı tariflerini seviyorsanız bu lezzeti hemen deneyebilirsiniz. İşte kolay irmik tatlısı malzeme listesi ve...

Kolay Mozaik Pasta Yapımı

Mozaik pasta videosu hazırladık. Bisküvili tatlı tariflerinden kolay ve lezzetli bir tarif. Pratik kısa sürede hazırlayacağınız bir tatlı. Mozaik pasta yapımı tüm detayları videoda.

Pekmezli Tatlı

En güzel sütlü tatlılar ile devam ediyoruz. Sırada pekmezli tatlı var. Değişik tatlı tarifleri sevenler için, hafif tatlı tarifleri sevenler için pekmezli sütlü tatlı...

Kadayıf Tatlısı Nasıl Yapılır Video

Kadayıfla, cevizle çok lezzetli bir tatlı. Şerbetli tatlı tariflerinden. Kadayıflı tatlı tariflerini seviyorsanız Erzurum yöresine ait bu tatlıyı deneyebilirsiniz.

Değişik Şerbetli Tatlılar

Hafif şerbetli tatlılarla devam ediyoruz. İrmikli şerbetli tatlıları seviyorsanız bu tarifi kaçırmayın. Yapması kolay yemesi keyifli. Buyurun tarife.

Hafif Kadayıf Tatlısı

Şimdiki videomuzda kadayıflı bal peteği tatlısı tarifi hazırladık. Şerbetli tatlı tarifleri sevenler için hafif ve güzel bir tatlı. Kadayıflı şerbetli tatlılardan olan tarifimiz sizler...

Öne Çıkan İçerikler